خبر

 • تک بورد - ایسر هشدار داد که کمبود تراشه تا سال 2022 بر تولید لپ تاپ تأثیر می گذارد

  ایسر هشدار داد که کمبود تراشه تا سال 2022 بر تولید لپ تاپ تأثیر می گذارد
  15 روز و 8 ساعت قبل

  ایسر با یادآوری کمبود جهانی تراشه در مردم ، هیجان ناشی از اعلامیه های کامپیوتکس را تعدیل کرده است. غول تایوانی می گوید این وضعیت حداقل تا سه ماهه اول یا دوم سال 2022 بر تولید لپ تاپ آن تأثیر خواهد گذاشت.

  ایسر اخیراً محصولات جدید خود را در کنفرانس مطبوعاتی سالانه Next @ acer شرکت ، از جمله لپ تاپ های جدید بازی Predator با GPU های سری RTX 30 و نمایشگرهای کوچک LED ، به نمایش گذاشت. اما مانند کارت های گرافیک ، کنسول های جدید و غیره ، در دسترس بودن می تواند یک مسئله باشد.

  در مصاحبه ای با The Guardian Australia ، مدیر عامل Acer ، Tiffany Huang ، تأیید کرد که این شرکت اثرات تراشه را احساس می کند کمبود و اینکه "فقط می تواند 50٪ از تقاضای جهانی را تأمین کند."

  "این روند تا سه ماهه اول یا سه ماهه دوم سال آینده به آهستگی ادامه خواهد یافت." کمبود شدید دارند ، و فقط این نیست که فقط اطمینان حاصل شود که هر خانواده دستگاهی برای استفاده دارند ، هر کس باید وسیله ای برای کار یا تحصیل داشته باشد. "

  هوانگ نشان داد که این کمبودها ایسر را مجبور کرده است. تا بیشتر روی سبد آموزشی خود تمرکز کند و کمتر روی محصولات بازی خود تمرکز کند. به همین ترتیب ، AMD اخیراً فاش کرده است که مشکلات تراشه به معنای ریختن منابع بیشتر برای تولید پردازنده های سطح بالا مصرف کننده / بازی است در حالی که اولویت کمتری به پردازنده های بودجه خود می دهد.

  همانطور که می دانیم ، همه گیر تقاضای بی سابقه ای را برای مصرف کننده الکترونیکی مشاهده کرد. کالاها و سخت افزارها در حالی که مردم از راه دور کار می کردند / یاد می گرفتند و سرگرمی های خانگی را انتخاب می کردند. Covid-19 همچنین خطوط تولید و تولید را مختل کرد و این مسئله را بیشتر کرد.

  هوانگ ادامه داد: "ما سال گذشته [و] امسال میلیون ها دستگاه آموزشی را حمل کردیم." "این به این دلیل ساده است که ما معتقدیم مردم واقعاً سزاوار این حق هستند که بتوانند زندگی و یادگیری خود را ادامه دهند." APU ها و پردازنده های تلفن همراه Radeon 6000M ، محصولات جذاب زیادی در گوشه و کنار وجود دارد. اما جالب نیست که در مورد یک فناوری جدید که یافتن آن و هزینه آن دو برابر یا MSRP غیرممکن است ، هیجان زده شوید.

خبرهای دیگر از سخت افزار