خبر

 • تک بورد - ایسر به زودی SSD ها و کیت های RAM تولید شده توسط تراشه ساز چینی Biwin را به فروش می رساند

  ایسر به زودی SSD ها و کیت های RAM تولید شده توسط تراشه ساز چینی Biwin را به فروش می رساند
  26 روز قبل

  ایسر شاید به دلیل لپ تاپ ها و مانیتورهایش بیشتر شناخته شده باشد ، اما اکنون این شرکت در تلاش است تا نفوذ خود را در حوزه محصولات ذخیره سازی رایانه برای مصرف کنندگان نیز گسترش دهد. ایسر به زودی با همکاری سازنده چینی حافظه فلش چینی Biwin ، SSD و RAM با مارک تجاری را به مصرف کنندگان در ایالات متحده و چین می فروشد.

  ما باید یک نکته را در اینجا روشن کنیم: ایسر کسی نیست که دستگاهها را تولید می کند. پست اعلامیه شرکت فناوری نشان می دهد که این یک تلاش مشترک است ، اما در واقع ، Biwin یکی از تولید کنندگان خواهد بود. به نظر می رسد مشارکت ایسر فقط شامل مارک کالا و فروش باشد - ما برای توضیح در مورد نقش آن در این مشارکت با این شرکت تماس خواهیم گرفت.

  همانطور که قبلاً اشاره شد ، Biwin هر دو RAM تولید خواهد کرد استیک و SSD ، طیف گسترده ای از اندازه ، فاکتورهای شکل و گزینه های ظرفیت را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. ارزان ترین SSD آنها سطح ابتدایی SA100 خواهد بود: یک درایو 2.5 اینچی با گزینه های ظرفیت شروع از 128 گیگابایت و محدود کردن 2 ترابایت. این عملکرد برای اکثر کاربران باید عملکرد کافی داشته باشد ، اما علاقه مندان به رایانه واقعی (یا فقط گرازهای داده) احتمالاً می خواهید FA100 با سرعت بالاتر را در نظر بگیرید. ساخته شده توسط تراشه ساز چینی Biwin ">

  FA100 درایو M.2 ، PCIe 3.0 NVMe با ظرفیت حداکثر 2 ترابایت است. ایسر قول خواندن و نوشتن سرعت تا 3،300 مگابایت بر ثانیه و 2،700 مگابایت را می دهد. همچنین به ترتیب RE / RE100 وجود دارد که دارای فاکتورهای 2.5 یا "M.2 SATA" است که با حداکثر ظرفیت 4 ترابایت یا 1 ترابایت ، بسته به نوع مورد نظر شما ، و سرعت خواندن / نوشتن حداکثر 560 مگابایت در ثانیه و 520 مگابایت در ثانیه.

  در مورد محصولات DRAM مارک Acer که توسط Biwin ارائه می شود ، همه آنها DDR4 خواهند بود و سرعتی بین 2666 مگاهرتز تا 3200 مگاهرتز دارند ، با ظرفیت حداکثر 32 گیگابایت در هر ماژول.

  کیت RAM جدید Acer یک d SSD هنوز برای خرید در دسترس نیست ، و شرکت هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت گذاری ذکر نکرده است. وقتی این جزئیات در دسترس قرار گرفت ، ما به شما اطلاع خواهیم داد.

خبرهای دیگر از سخت افزار