خبر

 • تک بورد - اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید

  اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
  9 روز و 5 ساعت قبل

  دو هفته پیش ، AMD موج شکایات مربوط به قطع شدن پراکنده USB در مادربردهای X570 و B550 را پذیرفت. آنها از آن زمان مهندسانی داشتند که روی این مشکل کار می کردند ، اما بدون موفقیت: در حال حاضر ، راهنمای رسمی AMD استفاده از راه حل های پیشنهادی در Reddit است.

  طی دو هفته گذشته ، AMD برای رفع برخی از ابهامات گزارش های کاربر را جمع آوری کرده است. از طریق پست های عمومی در Reddit ، فقط برای ما امکان ایجاد تصویری از مشکل در گسترده ترین سکته ها وجود دارد: در سیستم های جفت شدن مادربردهای سری 500 با پردازنده های سری Ryzen سری 5000 یا 3000 ، دستگاه های USB می توانند ناگهان قطع یا دچار مشکل شوند. دخالت. اما به نظر می رسد با توجه به تلاش های انجام شده توسط Redditors ، این مسائل بیشتر اوقات در سیستم هایی با پردازنده های گرافیکی سری RTX 3000 و پهنای باند بالا وجود دارد.

  به عبارت دیگر ، این مشکل می تواند به میزان جریان داده ها بین اجزای سازنده برخی از راه حلهای پیشنهادی در Reddit سعی دارند با جابجایی سیستم به PCIe 3.0 ، یا با غیرفعال کردن پورتها / دستگاههای قابل پخش ، حجم جریان داده را کاهش دهند. راه حل دیگر ، غیرفعال کردن حالت های C جهانی (که نسخه CPU از خواب است) ، تلاش برای بهبود توانایی سیستم در مدیریت داده ها است.

   https://techbord.com AMD می گوید اگر مشکلی در اتصال USB ندارید از توصیه های Reddit پیروی کنید

  یک Redditor ، از یک مورد غیرقابل استفاده خسته شده است سیستم ، از AMD درخواست کرد که پردازنده خود را بازپرداخت کند. AMD در ایمیل خود مبنی بر عدم بازپرداخت ، به روزرسانی نرم افزار مادربرد را توصیه کرده و در صورت بروز مشکل ، سعی کنید C-state ها را غیرفعال کرده و سیستم را به PCIe 3.0 تغییر دهید.

  AMD از این زمان مشاوره را رسمی کرده است. به گفته آنها:

  بررسی کنید مادربرد شما به آخرین نسخه BIOS به روز شده و با استفاده از تنظیمات پیش فرض بهینه شده / کارخانه پیکربندی شده باشد. وب سایت سازنده مادربرد خود را برای به روزرسانی BIOS و دستورالعمل بارگیری کنید. بررسی کنید آیا ویندوز 10 از آخرین نسخه ساخته شده و کاملاً به روز است. برای اطلاعات در مورد به روزرسانی ویندوز 10 ، به مقاله Microsoft مراجعه کنید: Windows 10 را به روز کنید مطمئن شوید که درایور چیپ ست Ryzen از AMD نصب و به روز است. آخرین نسخه درایور چیپ ست Ryzen 2.13.27.501 است و می توانید از اینجا بارگیری کنید.

  و اگر این کار ناموفق بود ، "استفاده از هر یک از راه حل های زیر را در نظر بگیرید: "

  تنظیم حالت PCIe از Gen4 / Auto به Gen 3 در BIOS غیرفعال کردن C-State های جهانی در BIOS

  In ایمیل آنها ، AMD مجدداً تأكید می كند كه تیم مهندسی آنها با اولویت بالا در حال بررسی این موضوع هستند. "در حالی كه احترام AMD نسبت به جامعه چیزهای خوبی درباره تیم مهندسی آنها نمی گوید ، حداقل آنها به اندازه کافی فروتن هستند و توصیه می كنند کار می کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار