خبر

 • تک بورد - اگر انویدیا خرید Arm را به اتمام نرساند ، دومی ممکن است IPO را در نظر بگیرد

  اگر انویدیا خرید Arm را به اتمام نرساند ، دومی ممکن است IPO را در نظر بگیرد
  20 روز و 17 ساعت قبل

  تقریباً یک سال از اعلام پیشنهاد انویدیا برای خرید Arm می گذرد. این معامله هنوز به اتمام نرسیده است و به نظر می رسد یکی از دلایل فقدان برخی از اسناد و مدارکی باشد که انویدیا باید به کمیسیون اروپا ارسال کند. اگر انویدیا آن را ارسال نکند ، Arm ممکن است IPO را انتخاب کند.

  خرید 40 میلیارد دلاری Arm فقط تکان دهنده تر است زیرا کمیسیون اروپا (EC) هنوز منتظر اسناد و مدارک برای اجازه بسته شدن معامله است. همانطور که به نظر می رسد ، انویدیا هنوز آن را ارسال نکرده است و با شروع تعطیلات تابستانی اتحادیه اروپا ، اتحادیه اروپا احتمالاً آن را در ماه سپتامبر دریافت می کند.

  حتی پس از دریافت مستندات کمیسیون اروپا ، آن تصمیم گیری می تواند تا شش ماه طول بکشد. انویدیا انتظار داشت این معامله تا مارس 2022 تکمیل شود ، اما سازنده تراشه مایل است در صورت لزوم آن را تا سپتامبر 2022 تمدید کند. در حال حاضر ، Arm متعلق به SoftBank است که در حال کار برای بستن این معامله است. Simon Segars ، مدیر ارشد Arm ، همچنین تأیید کرد که Arm "100٪ در بستن این معامله متمرکز است."

  اگر انویدیا Arm را خریداری نکند ، شایعات حاکی از این است که نیمه هادی انگلیس طراح ممکن است یک IPO در نظر بگیرد ، با بیشترین احتمال دریافت نیویورک. با این حال ، Segars برنامه های Arm IPO را رد کرد و گفت که "ترکیب Arm و Nvidia نتیجه بهتری نسبت به IPO است. سطح سرمایه گذاری مورد نیاز برای دستیابی به هوش مصنوعی بی سابقه خواهد بود." "/ p>

  https://techbord.com اگر انویدیا خرید Arm را کامل انجام ندهد ، ممکن است گزینه IPO در نظر گرفته شود

  Nvidia Grace CPU اولین پردازنده مرکز داده این شرکت است و براساس معماری Arm ساخته شده است

  چندین شرکت مخالف معامله Nvidia-Arm هستند ، از جمله گوگل ، کوالکام و مایکروسافت. با این حال ، گزارش شده است که شرکت های دیگری مانند مارول ، برادکام و مدیاتک از تصاحب انویدیا حمایت می کنند.

  مقامات نظارتی دولت انگلیس نیز در خرید Arm توسط Nvidia مداخله کرده اند.

  < گزارش تهیه شده توسط سازمان رقابت و بازارها در تاریخ 20 ژوئیه به وزیر امور خارجه دیجیتال ، فرهنگ ، رسانه و ورزش (DCMS) ارسال شد ، جزئیات دیدگاه های CMA در مورد معامله همراه با "خلاصه ای از هر نمایندگی در مورد مسائل امنیت ملی از اشخاص ثالث دریافت شده است. "با این حال ، فقط وزیر امور خارجه برای DCMS می تواند تصمیم بگیرد که آیا این معامله بر خلاف منافع عمومی عمل می کند یا خیر.

خبرهای دیگر از سخت افزار