خبر

 • تک بورد - اپل علی رغم همگرایی سخت افزاری ، iPad و Mac را ادغام نمی کند

  اپل علی رغم همگرایی سخت افزاری ، iPad و Mac را ادغام نمی کند
  29 روز و 11 ساعت قبل

  نقل قول: تیم کوک مدیرعامل اپل یک بار معروف گفت: "شما می توانید یک توستر و یخچال را جمع کنید ، اما این موارد احتمالاً برای کاربر خوشایند نخواهد بود." سال ها بعد ، این شرکت همان معماری پردازنده را در اختیار قلب هر دو iPad و Mac ، اما هنوز هم به شدت معتقد است که آنها دستگاههای جداگانه و مکمل یکدیگر هستند و باید به همین ترتیب باقی بمانند.

  اگر مایکروسافت در طی سالهای گذشته با Surface 2-in-1 خود اثبات کرده است این است که قطعاً بازار دستگاههایی که بهترین های هر دو جهان را شامل می شود وجود دارد - از جمله لپ تاپ با صفحه کلید و ساختار تاشو مانند آن ، و رایانه لوحی با صفحه لمسی ، قابلیت مرکب سازی و ویژگی های همیشه روشن متصل به هم.

  با انتقال اپل از محصولات خود به یک ساختار واحد ، برخی از مردم شروع به زیر سوال بردن اصرار این شرکت در جدا نگه داشتن مک و آی پد کرده اند و هیچ محصولی در این بین وجود ندارد ، و این چیزی نیست که خطوط را تار کند. همان M1 SoC که به iPad Pro جدید قدرت می دهد ، MacBook Air و MacBook Pro را نیز قدرت می بخشد. اما غیر از اینکه کمی نازک تر و بدون فن باشد ، دلیل چندانی برای وجود MacBook Air وجود ندارد ، در حالی که iPad Pro کاملاً قابل توسعه و ارگونومی مشابهی با مثلاً MacBook Pro را ارائه نمی دهد.

  < p> https://techbord.com اپل با وجود همگرایی سخت افزاری ، iPad و Mac را ادغام نمی کند

  در طی مصاحبه ای با ایندیپندنت ، رئیس بازاریابی اپل ، Greg 'Joz' Joswiak و سرپرست سخت افزار جان ترنوس بار دیگر بر موضع شرکت در مورد جدا نگه داشتن این دو سیستم عامل سخت افزاری تأکید کردند. آنها توضیح دادند که دلیل اصلی این است که اپل فقط علاقه مند است بهترین کالای ممکن را در هر گروه تولید کند و به مصرف کنندگان اجازه دهد با کیف پول خود رأی دهند.

  در همان زمان ، آنها اشاره کردند که برخی افراد احتمالاً بلاتکلیف هستند در مورد اینکه آیا iPad یا Mac برای آنها بهترین است ، در حالی که برخی از افراد قبلاً هر دو را در جریان کار خود ادغام کرده اند. و جوز اصرار دارد که این دو مکمل هم هستند و در مقابل یکدیگر رقابت نمی کنند ، حتی اگر iPad Pro بیش از هر زمان دیگری شبیه Mac شده است.

  مونیکا چین در سرمقاله اخیر خود پیشنهاد می کند که اپل باید macOS را روی iPad قرار دهد ، اما حتی بعید است. همگرایی سخت افزاری در کل برنامه بود ، اما فقط برای قرار دادن این قدرت در اختیار توسعه دهندگان برنامه iPadOS. جوز خاطرنشان كرد كه شركت هايي مانند Adobe و Serif به سرعت از اين توان اضافي استفاده خواهند كرد ، اما او نمي گويد اگر اپل براي سمت نرم افزار نيز چيزهايي را در نظر داشته باشد.

خبرهای دیگر از سخت افزار