خبر

 • تک بورد - اپل در حال جمع‌آوری تیم جدیدی است تا تراشه‌های بی‌سیم بیشتری را وارد بازار کند

  اپل در حال جمع‌آوری تیم جدیدی است تا تراشه‌های بی‌سیم بیشتری را وارد بازار کند


  1 ماه قبل

  طبق گزارش‌ها، اپل ده‌ها مهندس را برای توسعه تراشه‌های بی‌سیم در دفتر جدیدی در ایروین، کالیفرنیا استخدام می‌کند تا در نهایت وابستگی خود را به سازندگان تراشه‌های بی‌سیم شخص ثالث مانند Broadcom و Skyworks Solutions کاهش دهد یا از بین ببرد. گفته می شود که این پروژه هنوز در مراحل اولیه است، اما تردیدی وجود ندارد که تامین کنندگان فعلی اپل در حال حاضر نگران هستند.

  بلومبرگ، که اولین بار در این مورد گزارش داد، به لیست مشاغل اخیر اپل برای نامزدهای دارای تجربه در ساخت مودم و سایر تراشه های بی سیم اشاره کرد.

  این نشریه همچنین اشاره کرد که این ابتکار بخشی از یک استراتژی گسترده‌تر برای گسترش دفاتر ماهواره‌ای اپل است که به غول فناوری اجازه می‌دهد در کانون‌های مهندسی حضور داشته باشد و نامزدهایی را جذب کند که ممکن است مایل به کار در دفتر مرکزی آن در کوپرتینو نباشند.

  اگر، اپل، به یاد بیاورید، کسب و کار مودم 5G اینتل را در سال 2019 خریداری کرد و سازنده تراشه آن را «با ضرر چند میلیارد دلاری» فروخت. از آن زمان شنیدیم که اپل با TSMC برای ساخت تراشه‌های مودم 5G سفارشی برای آیفون کار می‌کند، و اولین نسخه‌ها ممکن است در اوایل سال 2023 وارد شوند.

  در اوایل این هفته، اپل ضرب الاجل فوریه خود را برای بازگشت کارکنان شرکت به دفتر لغو کرد. یک سخنگوی به CNBC تأیید کرد که هنوز تاریخ جدیدی برای بازگشت به دفتر تعیین نشده است. طبق گزارش‌ها، اپل همچنین برای هر کارمندی برای خرید تجهیزاتی که به آنها کمک می‌کند از خانه کار کنند، 1000 دلار پاداش می‌دهد.

  تصویر اعتبار Daniel Constante


  تگ ها:

  جمع‌آوری , جدیدی , تراشه‌های , بی‌سیم , بیشتری , وارد , بازار


خبرهای دیگر از سخت افزار