techbord.com اپل انتظار دارد سه MacBook جدید با Apple Silicon هفته آینده راه اندازی کند

چیزی که باید منتظر بود: پردازنده های اینتل 14 سال است که مکینتاش را تأمین می کنند ، با این حال اپل در حال انتقال قدرت به تمام کامپیوترهای دارای سیلیکون داخلی است ، با سه MacBook جدید که هفته آینده رونمایی می شود. این ها اولین نسخه ای خواهند بود که نسخه پیشرفته تر A14 SoC مبتنی بر ARM را در اختیار شما قرار می دهند که آیفون 12 و iPad Air را هدایت می کند.

اپل دعوت نامه های رسانه ای را برای سومین رویداد پاییزی امسال ارسال کرده است ، که در تاریخ 10 نوامبر برگزار می شود و حاوی عنوان "یک چیز دیگر" است. به طور گسترده ای انتظار می رود این شرکت از محصولی رونمایی کند که انتقال کل سیستم Mac خود را به پلت فرم ARM آغاز می کند ، که ممکن است دو سال طول نکشد.

اپل در زمینه ARM کار کرده است - مدتی مبتنی بر مکینتاش بود اما فقط در WWDC امسال آنها را رسمی کرد. در آن زمان ، این شرکت در مورد مزایای نرم افزار صحبت کرد ، اما جزئیات کمی در مورد عملکرد یا اولین دستگاه هایی که از سیلیکون سفارشی جدید اپل استفاده می کنند ، ارائه داد. با MacBook Air و احتمالاً حتی احیای مجدد MacBook 12 شروع کنید. اما طبق گزارش جدید بلومبرگ ، اپل ممکن است هفته آینده آماده راه اندازی سه Mac مبتنی بر ARM باشد: MacBook Air 13 اینچی ، MacBook Pro 13 اینچ و یک MacBook Pro 16 اینچی 16. گزارش شده است که MacBooks جدید همان طراحی فعلی را دارد ، در حالی که فقط داخلی متفاوت خواهد بود.

 https://techbord.com اپل انتظار دارد سه MacBook جدید را با Apple Silicon هفته آینده راه اندازی کند

بهبود عمر باتری می تواند نقطه جدید فروش ماشین های جدید باشد ، اگرچه معیارهای اولیه کیت انتقال توسعه دهنده مبتنی بر ARM اپل نشان می دهد که عملکرد نیز می تواند در حد مشابه باشد ، اگر نه b بیشتر از مدلهای مبتنی بر Intel. اپل همچنین متذکر شده است که پشتیبانی از Thunderbolt برای همه Mac های مبتنی بر ARM ارائه می شود. MacBook Pro 16 اینچی توسط Quanta Computer مونتاژ می شود و ممکن است با تأخیرهایی روبرو شود. در همین حال ، اپل همچنین در حال کار بر روی طراحی مجدد این ماشین ها برای سال 2021 ، در کنار iMac جدید با GPU ساخت اپل است.

این امکان وجود دارد که اپل از Macs جدید برای نمایش macOS Big استفاده کند Sur ، که در مدرن سازی و برابری طراحی با بقیه اکوسیستم اپل متمرکز شده است.

اپل انتظار دارد سه MacBook جدید با Apple Silicon هفته آینده راه اندازی کند
hardware/اپل-انتظار-دارد-سه-macbook-جدید-با-apple-silicon-هفته.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.