خبر

 • تک بورد - اولین ویندوز 11 پچ سه شنبه سرعت پردازنده های AMD را حتی بیشتر از نسخه اولیه کاهش می دهد

  اولین ویندوز 11 پچ سه شنبه سرعت پردازنده های AMD را حتی بیشتر از نسخه اولیه کاهش می دهد
  9 روز و 9 ساعت قبل

  با کاهش Alder Lake اینتل در هفته های آینده ، مایکروسافت ممکن است زمان زیادی را صرف بهینه سازی ویندوز 11 برای معماری CPU ترکیبی کند که هسته های عملکرد و کارایی را ترکیب می کند. این منجر به بهینه سازی ضعیف برای پردازنده های AMD در نسخه انتشار شد ، که به نظر می رسد با هر به روزرسانی بدتر می شود. خوشبختانه قرار است تا یک هفته دیگر اصلاحات انجام شود.

  دیروز ، مایکروسافت اولین به روزرسانی Patch Tuesday را برای ویندوز 11 منتشر کرد ، که تعدادی از اصلاحات را در سیستم عامل جدید به ارمغان آورد. مهمتر از همه ، مشکلات سازگاری بین برخی نرم افزارهای شبکه Intel "Killer" و "SmartByte" و ویندوز 11 را حل می کند ، جایی که کاربران قطعی اتصال و کاهش سرعت شبکه را مشاهده می کنند.

  این شرکت در یادداشتهای انتشار می گوید که هیچ مشکل شناخته شده ای با این به روز رسانی وجود نداشت ، اما طولی نکشید که شخصی بر اساس بازخورد گسترده ای که در Feedback Hub یافت می شود و مشکلات شناخته شده موجود در نسخه انتشار ویندوز 11 ، یکی را پیدا کرد. به نظر می رسد که مایکروسافت مشکلات عملکرد اخیر CPU های Ryzen را بدتر کرده است ، درست همانطور که AMD در حال آماده سازی راه حل برای یکی از آنها است. پردازنده های AMD تا 15 درصد در برخی از حجم کار مانند بازی های eSports و برنامه های تک رشته ای. افرادی که در TechPowerUP حضور داشتند به اندازه کافی کنجکاو بودند که AIDA64 Cache & Memory Benchmark را روشن کنند و ببینند آیا پس از این اولین به روزرسانی چیزی بهبود یافته است. آنچه آنها دریافتند این بود که تاخیر حافظه پنهان L3 CPU Ryzen 7 2700X ، که در ویندوز 10 حدود 10-11 ns است ، در نسخه انتشار ویندوز 11 به 17 ns افزایش یافته است و در حال حاضر در حدود 32-34 ns پس از اولین وصله ماهانه. release build ">

  ما توانستیم این نتایج را در دستگاهی مجهز به مدل CPU مشابه تأیید کنیم. AMD و مایکروسافت هر دو اعلام کردند که وصله های مربوط به این مشکل و همچنین یک اشکال CPPC (هسته ترجیحی) اواخر این ماه منتشر می شود و پس از مدتی بررسی ، به نظر می رسد که آنها به ترتیب در 19 اکتبر و 21 اکتبر فرود می آیند.

  اگر به تازگی به رایانه شخصی مبتنی بر AMD به ویندوز 11 ارتقا داده اید ، باید بدانید که در صورت بروز مشکلات عملکردی تا 10 روز فرصت دارید تا به ویندوز 10 برگردید. برای انجام این کار ، به تنظیمات -> سیستم -> بازیابی بروید. شما باید یک دکمه "بازگشت به عقب " را مشاهده کنید ، که می تواند برای شروع روند کاهش درجه استفاده شود. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه غیرفعال کردن VBS در Windows 11 برای افزایش عملکرد بررسی کنید.

خبرهای دیگر از سخت افزار