techbord.com اولین عکس ادعایی CPU مستطیل شکل Alder Lake-S اینتل ظاهر می شود

چه اتفاقی افتاده؟ پردازنده های نسل 11 Rocket Lake اینتل قرار است در سه ماهه اول سال آینده میلادی وارد شوند ، اما در حال حاضر شاهد نشت های بیشتری در مورد جانشین آن ، Alder Lake هستیم. جدیدترین آنها تصویری ادعایی از تراشه دسک تاپ Alder Lake-S است. طبق شایعات قبلی ، شکل جدید و مستطیلی آن متناسب با سوکت آینده LGA 1700 است.

Videocardz عکس ادعایی نمونه مهندسی Alder Lake-S را منتشر کرده است. این از یک منبع ناشناخته ناشی می شود ، بنابراین این را با کمی نمک مصرف کنید.

Alder Lake تغییر عمده ای را در پیشنهادات رایانه رومی معمول اینتل نشان می دهد. این یک طراحی ترکیبی دارد که هسته های Golden Cove با قدرت بالا و هسته های گراسمتون با مصرف انرژی بالا را مخلوط می کند ، شبیه به طراحی بزرگ Arm.sLITTLE.

اعتقاد بر این است که Alder Lake از Intel استفاده خواهد کرد اخیراً روند 10nm SuperFin را اعلام کرده است. این شرکت می گوید این جریان های بالاتر و مقاومت کمتری را ایجاد می کند و در نتیجه باعث بهبود عملکرد در مقایسه با طرح های ترانزیستور سنتی می شود.

در اوایل سال جاری ، اسناد فاش شده از اینتل تأیید می کند که Alder Lake به سوکت LGA 1700 تغییر می کند ، به معنی LGA 1200 سوکت منتشر شده در کنار Comet Lake فقط برای دو نسل پردازنده های جدید مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سوکت جدید 37.5 میلی متر در 45 میلی متر خواهد بود ، از این رو شکل تراشه دسکتاپ مستطیلی است.

تصور می شود که Alder Lake از چندین فناوری پیشرفته ، از جمله PCIe 5.0 و حافظه DDR5 پشتیبانی می کند ، حافظه اخیر که اخیراً خود را مشاهده کرده است اولین ماژول های منتشر شده توسط SK Hynix. تقریباً مطمئناً از موتور گرافیکی Xe LP اینتل نیز بهره خواهد برد.

Intel AlderLake-S ADP-S DRR4 CRB Intel (R) 0000 @ 1.40GHz (16C 32T 1.38GHz، 10x 1.25MB) L2 ، 30 مگابایت L3) https://t.co/bNosaT4eNG pic.twitter.com/KgPOolRRQS

- APISAK (TUM_APISAK) 6 اکتبر 2020

ما دریاچه Alder Lake 16 هسته ای / 32 رشته ای را دیدیم پردازنده -S اوایل این ماه در پایگاه داده معیار SiSoft Sandra ظاهر شد. این تراشه همراه با Sabrent Rocket 4.0 NVMe با 30 مگابایت حافظه نهان L3 و 10x 1.25 مگابایت L2 نیز در لیست قرار گرفت.

اینتل می گوید پردازنده های رومیزی Alder Lake-S در نیمه دوم سال 2021 منتشر می شوند.

اولین عکس ادعایی CPU مستطیل شکل Alder Lake-S اینتل ظاهر می شود
hardware/اولین-عکس-ادعایی-cpu-مستطیل-شکل-alder-lake-s-اینتل-ظاهر-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.