techbord.com انویدیا: RTX 3060 برای استخراج Ethereum خوب نخواهد بود

چرا مهم است: در حالی که ماینرها و گیمرها برای دستیابی به جدیدترین کارت های گرافیک می جنگند ، انویدیا وظیفه خود را بر عهده می گیرد تا رضایت هر دو جمعیت را جلب کند. با ساخت سیلیکون مخصوص استخراج و nerfing توانایی کارت گرافیک آینده RTX 3060 برای استخراج کارآمد ، این شرکت امیدوار است انتقاداتی را که فقط برای جمعیت رمزنگاری ها جلب می کند ، سرکوب کند.

شیب رمزنگاری تأثیر بسزایی در در دسترس بودن کارت های گرافیک دارد ، تا جایی که ماینرها لپ تاپ های مجهز به پردازنده های گرافیکی RTX Ampere انویدیا را برای پشتیبانی از فعالیت های روزافزون خود ، از بین می برند. برخی حتی با لاف درمورد داشتن چیزهایی از قبیل مزارع استخراج سیار در صندوق عقب اتومبیل های گران قیمت ورزشی خود ، RGB و همه ، به طور فعال در تلاشند تا جامعه بازی ها را از بین ببرند.

تولید کنندگان GPU AMD و Nvidia معمولاً سریع پاسخ می دهند با این نوع تقاضا ، اما وضعیت این بار بسیار متفاوت با آنچه چند سال پیش دیدیم ، است. گرایش های نوظهور مانند کار و تحصیل در خانه ، و همچنین افرادی که در هنگام قفل کردن به دنبال سرگرمی هستند فشار بیشتری بر زنجیره تأمین صنعت فناوری وارد کرده اند که منجر به جرم گیری زیاد و افزایش قیمت سخت افزار رایانه می شود.

گیمرها به طور قابل قبولی از این موضوع ناراحت هستند ، اما استخراج ارزهای رمزنگاری شده به برخی از مشاغل تحت تأثیر همه گیری کمک کرده است که پا بر جا بمانند. از طرف دیگر ، انویدیا و AMD با استفاده از امواج استخراج سودهای کلانی کسب کردند ، بنابراین نیازی به انجام کارهای زیادی در این زمینه احساس نکردند. و شرکای هیئت مدیره مانند زوتاک که این مسئله را جشن می گیرند فقط باعث ایجاد توهین به آسیب می شوند.

https://techbord.com انویدیا: RTX 3060 برای استخراج Ethereum خوب نخواهد بود

پردازنده جدید Cryptocurrency انویدیا

امروز تغییر می کند ، زیرا انویدیا اعلام کرد دو مرحله برای اطمینان از اینکه ماینرها و گیمرها می توانند به خواسته خود برسند یا ادعا می کنند. این شرکت اساساً GeForce RTX 3060 آینده را از نظر میزان هش برای الگوریتم های استخراج محبوب استخراج می کند ، به این امید که جذابیت آن برای ماینرها کمتر شود و به نوبه خود کارت های بیشتری را در اختیار گیمرها قرار دهد. "

طبق انویدیا ، درایورها می توانند تشخیص دهند که مثلاً یک الگوریتم استخراج Ethereum در حال اجرا است و کارت را گاز می دهند تا راندمان استخراج به 50 درصد کاهش یابد. این محدودیت های عملکرد برای هر دو درایور ویندوز و لینوکس اعمال خواهد شد ، به این معنی که حتی با استفاده از توزیع های سفارشی لینوکس مانند NiceHash OS یا Hive OS برای بازیابی قابلیت های محاسبات کامل برای اهداف استخراج کار نمی شود.

مورد دوم اطلاعیه پردازنده استخراج Cryptocurrency انویدیا است که ایده کاملا جدیدی نیست. برخی از شرکای هیئت مدیره انویدیا در گذشته کارت گرافیک مخصوص استخراج را فروخته اند و این کارت ها اساساً همان کارت های مصرفی آنها بوده است ، صرفنظر از عدم وجود خروجی های ویدئو و استفاده از درایور متفاوت.

https://techbord.com انویدیا: RTX 3060 برای استخراج اتریوم خوب نیست

انویدیا می گوید محصولات CMP HX از سیلیکونی برخوردارند که هیچ خروجی ویدئویی ندارد و برای کارایی استخراج بهینه شده است. این کارت ها در چهار پیکربندی از 6 گیگابایت تا 10 گیگابایت VRAM از شرکای AIB در دسترس خواهند بود و می توانند تا 86 مگاهرتز در ثانیه در الگوریتم های استخراج Ethereum را بدست آورند. مصرف برق از 120 وات برای 26 مگاهرتز در ثانیه تا 320 وات برای 86 مگاهرتز در ثانیه است. البته ، ماینرها می توانند با تنظیم کارتهای جداگانه ، تعداد قابل توجهی بهتر را بدست آورند ، اما این امر به زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد.

در این مرحله ، هیچ راهی برای پیش بینی استراتژی Nvidia وجود ندارد برای مصرف کنندگان سودمند است.

RTX 3060 کارت گرافیک پرفروش انویدیا از سری RTX 3000 است ، بنابراین محدود کردن جذابیت استخراج آن اقدامی پسندیده است ، حتی اگر قفل نرم افزاری باشد می توان به موقع دور زد. و این مشکلی را برای افرادی که در خرید کارت گرافیک های سطح بالاتر Ampere جالب توجه هستند حل نمی کند.

انتشار کارت های مخصوص استخراج احتمالاً تقاضا برای نسخه های مصرفی را کاهش می دهد ، اما همچنین مقدار زیادی الکترونیکی تولید می کند. -زمانی که استخراج دیگر برای آنها سودآور نیست ، هدر دهید. اما س realال اصلی این است که آیا معدن کاران برای فروش مجدد کارت های گرافیک مخصوص بازی برای جبران بخشی از پول سرمایه گذاری پس از اینکه دیگر نتوانند سود خود را جبران کنند ، ماینرها برای خرید آنها زحمت خواهند انداخت؟

انویدیا: RTX 3060 برای استخراج Ethereum خوب نخواهد بود
hardware/انویدیا-rtx-3060-برای-استخراج-ethereum-خوب-نخواهد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.