techbord.com انویدیا می گوید کمبود RTX 3080/3090 تا سال آینده ادامه خواهد داشت

TL؛ DR: در دست گرفتن RTX 3080 یا RTX 3090 از زمان راه اندازی برای بسیاری از مردم کابوس بوده است ، اما حداقل خرید آنها باید در چند ماه آینده آسان تر شود ، درست است؟ طبق گفته جنسن هوانگ نیست. رئیس انویدیا می گوید تقاضای باورنکردنی کارتها با نزدیک شدن به فصل تعطیلات بدتر خواهد شد ، به این معنی که کمبودها تا سال آینده پیش بینی می شود - و RTX 3070 احتمالاً به همان سرنوشت دچار خواهد شد.

پرتاب آمپر خیلی هموار نبوده است. اسکالپرها از ربات ها برای خرید تعداد زیادی کارت RTX 3080 و فروش آنها در eBay با قیمت های مضحک استفاده کردند. انویدیا قول داد که با استفاده از روشهایی مانند بازبینی دستی سفارشات نسخه RTX 3090 ، با این روش مقابله خواهد کرد ، اما تلاش های آن کمکی به این کار نکرد. همچنین سردرگمی کامل خازن وجود داشت.

خرید محصولات مورد انتظار همیشه در دوره عرضه اولیه آنها دشوار خواهد بود و اکثر مصرف کنندگان قبل از پایان سال امیدوارند که کارت Ampere را بگیرند. اما مدیر عامل انویدیا هوانگ هشدار می دهد که امید شما را برآورده نکند.

" من معتقدم تقاضا در کل سال از محصولات ما پیشی خواهد گرفت ، " او گفت (از طریق سخت افزار تام). "بخاطر بسپارید ، ما نیز وارد مرحله دوگانه هستیم. دوره دو نفره فصل تعطیلات است. حتی قبل از فصل تعطیلات ، ما فوق العاده خوب عمل می کردیم ، و سپس شما فاکتور آمپر ، "و سپس شما علاوه بر این" عامل تعطیلات آمپر "، و ما واقعا یک فصل Q4 واقعا بزرگ خواهیم داشت." "

هوانگ اضافه کرد که کمبود کارت های آمپر" مسئله تأمین این به این دلیل است که محصولات تقاضای باورنکردنی دارند و انویدیا برای آن آماده نبود. "3080 و 3090 مسئله تقاضا دارند ، نه مسئله عرضه. مسئله تقاضا این است که بسیار بسیار بیشتر از آن چیزی است که انتظار داشتیم - و ما واقعاً انتظار زیادی داشتیم. به شما خواهد گفت که آنها در بیش از یک دهه محاسبات چنین پدیده ای را ندیده اند. این به گذشته قدیمی ویندوز 95 و پنتیوم گوش می دهد زمانی که مردم برای خرید این وسایل از ذهن خارج شده بودند. بنابراین این یک پدیده است مثل اینکه مدتهاست که دیده نشده ایم و فقط آماده آن نبوده ایم. "

" حتی اگر از همه تقاضا اطلاع داشته باشیم ، من فکر نمی کنم ممکن است خیلی سریع رمپ کنید. ما واقعاً بسیار سخت رمپ می کنیم. بازده عالی است ، محصول به صورت خارق العاده ای حمل می شود ، بلافاصله فروخته می شود. من بسیار قدردانی می کنم ، من فقط فکر نکنید یک مشکل واقعی برای حل وجود دارد. مشاهده این یک پدیده است. این فقط یک پدیده است. "

انویدیا می گوید کمبود RTX 3080/3090 تا سال آینده ادامه خواهد داشت
hardware/انویدیا-می-گوید-کمبود-rtx-3080-3090-تا-سال-آینده-ادامه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.