techbord.com انویدیا می گوید مشکلات عرضه سری RTX 3000 ماه ها ادامه خواهد داشت

TL؛ DR: آیا امیدوارید قبل از پایان سال کارت کارت RTX 3000 را بگیرید؟ مگر اینکه برای یک بار از طریق eBay ثروت پرداخت کنید ، ممکن است آرزو باشد. یکی دیگر از مدیران انویدیا تأیید کرده است که انتظار می رود تقاضای کارتها تا سال 2021 بیش از میزان عرضه باشد.

هرکسی که از زمان انتشار خود اقدام به خرید کارت آمپر کرده و موفق به خرید آن نشده است ، بدون شک از آنچه که به یک وضعیت آشنا تبدیل شده است ناامید خواهد شد - پردازنده های Xbox Series X / S ، PlayStation 5 ، Ryzen 5000 و سری Radeon RX 6800 ثابت شده است که به دست آوردن همه آنها به طرز دیوانه واری دشوار است و بعید به نظر می رسد که به زودی اوضاع بهبود یابد.

در ماه اکتبر ، جنسن هوانگ ، رئیس انویدیا ، گفت که تقاضا برای آخرین کارت های RTX از عرضه بیش از سال است وضعیتی که در فصل تعطیلات آینده بدتر خواهد شد. مدیر عامل شرکت گفت: "مسئله تقاضا این است که بسیار بسیار بیشتر از حد انتظار ما است." /

https: / /techbord.com انویدیا می گوید مشکلات عرضه سری RTX 3000 ماه ها ادامه خواهد داشت

این کار را نکن!

اکنون ، کولت کرس ، مدیر ارشد مالی انویدیا ، تکرار کرده است بیانیه هوانگ وی در هفته جاری در تماس تلفنی با سرمایه گذاران گفت: "با توجه به محدودیت ظرفیت در سطح صنعت و زمان چرخه طولانی ، ممکن است چند ماه دیگر طول بکشد تا در دسترس بودن محصول بتواند تقاضا را جبران کند".

هوانگ ، که همچنین در تماس صحبت کرد ، پیشنهاد کرد که انویدیا مقصر نیست. "ما از زمان چرخه کوتاهتر قدردانی خواهیم کرد. ما از زنجیره های تامین چابک بیشتری قدردانی خواهیم کرد. اما شما می دانید که جهان در حال حاضر محدود است. بنابراین ، ما فقط باید از آن نهایت استفاده را ببریم. "

انویدیا می گوید مشکلات عرضه کارتهای آمپر انتظار می رود در تمام سه ماهه چهارم سال مالی آن که در اواخر ژانویه به پایان می رسد ، ادامه داشته باشند. 2021.

https://techbord.com انویدیا می گوید مشکلات عرضه سری RTX 3000 برای ماهها ادامه خواهد داشت

قیمت بیت کوین در سه ماه گذشته

عامل دیگری که می تواند وضعیت را حتی بدتر کند افزایش قیمت بیت کوین است. ارز رمزنگاری شده در حال حاضر چیزی بیش از 18000 دلار است که بالاترین ارزش آن از سال 2017 است. با سودآوری بیشتر در استخراج ، می تواند منجر به تجدید تقاضا برای سکوهای استخراج چند GPU شود. علاوه بر این ، طبق گزارشات ، کارتهای آمپر در بین استخراج کنندگان Ethereum بسیار محبوب هستند. زمانی که آخرین بیت کوین در اواخر سال 2017 به چنین سطوح بالایی رسید ، قیمت کارت های گرافیک ماه ها از پشت بام عبور می کرد.

Nvidia در سه ماهه گذشته 4.73 میلیارد دلار درآمد کسب کرد ، در مقایسه با 3.01 میلیارد دلار آورده شده 57 درصد افزایش داشت در مدت مشابه سال گذشته و 22 درصد بالاتر از 3.87 میلیارد دلار در Q2. انتظار می رود در فصل تعطیلات 4.80 میلیارد دلار درآمد کسب کند.

انویدیا می گوید مشکلات عرضه سری RTX 3000 ماه ها ادامه خواهد داشت
hardware/انویدیا-می-گوید-مشکلات-عرضه-سری-rtx-3000-ماه-ها-ادامه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.