خبر

 • تک بورد - انویدیا می گوید این عملکرد استخراج GPU های از قبل فروخته شده را محدود نمی کند

  انویدیا می گوید این عملکرد استخراج GPU های از قبل فروخته شده را محدود نمی کند
  22 روز و 1 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: اکنون می دانیم که اگر RTX 3060 بدون شک تأثیرات نیمه هادی را احساس می کند ، معدنچیان Ethereum برای گرفتن آن صف نمی کشند. اما آیا محدودیت هایی که Nvidia اعمال می کند ، به ورودی های قبلی در خط Ampere نیز گسترش می یابد؟ نه ، شرکت می گوید.

  دیروز اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه رانندگان نسخه جدید RTX 3060 ، که در تاریخ 25 فوریه وارد بازار می شود ، می توانند ویژگی های خاص الگوریتم استخراج ارز رمزنگاری شده Ethereum را شناسایی کرده و نرخ هش یا بهره معدن ارز رمزنگاری شده را حدود 50 درصد محدود کنند. س الاتی درباره این موضوع مطرح شد که آیا این محدود کننده ظاهراً غیرقابل کنترل بر سایر کارتهای مستقر در آمپر که از همان درایور استفاده می کنند نیز تأثیر می گذارد ، اما این شرکت تأیید کرده است که عملکرد GPU های فروخته شده را محدود نمی کند.

  اگرچه ممکن است برخی از گیمرها از قرار دادن محدود کننده در همه کارتهای آمپر استقبال کرده باشند ، اما چنین حرکتی از نظر اخلاقی و شاید از نظر قانونی سوال برانگیز باشد. همچنین لازم به یادآوری است که برخی از گیمرها ماینر هم هستند و بالعکس ، بنابراین این مسئله سیاه و سفید نیست که ما "در مقابل آنها" داشته باشیم. "

  به جای اینکه کل آمپر را مزاحم کنیم انویدیا امیدوار است با راه اندازی مجدد خط پردازش معدن Cryptocurrency (CMP) فشار تقاضای بی سابقه را کاهش دهد - حرکتی که شرکت CFO Colette Kress در ژانویه پیشنهاد کرد ممکن است اتفاق بیفتد.

  خط CMP فاقد خروجی های نمایشگر است و دارای تنظیمات فرکانس و ولتاژ کمتری نسبت به معادل های بازی است. انویدیا می گوید از آنجا که مشخصات GPU GeForce را ندارند ، بر تأمین کارت گرافیک GeForce تأثیری نخواهد گذاشت - ظاهرا. این احتمال وجود دارد که تمام کارتها به استثنای 90HX برتر مبتنی بر تراشه های Turning باشند ، که به حداقل رساندن تأثیر بر تولید کارت های جدید GeForce کمک می کند.

  با وجود بسیاری از افراد که منتظر انتظار جدید هستند سهام کارتهای RTX 3000 ، استخراج رمزنگاری به یک موضوع بحث برانگیز تبدیل شده است. زوتاک اخیراً با انتشار یک توییت طرفدار استخراج ، خشم بازیکنان را برانگیخت. در سمت دیگر سکه ، افزایش قیمت رمزنگاری به برخی از مشاغل کمک کرده است تا در طول همه گیر بودن پا بر جا بمانند.

خبرهای دیگر از سخت افزار