techbord.com انویدیا می گوید این عملکرد استخراج GPU های از قبل فروخته شده را محدود نمی کند

یک سیب زمینی داغ: اکنون می دانیم که اگر RTX 3060 بدون شک تأثیرات نیمه هادی را احساس می کند ، معدنچیان Ethereum برای گرفتن آن صف نمی کشند. اما آیا محدودیت هایی که Nvidia اعمال می کند ، به ورودی های قبلی در خط Ampere نیز گسترش می یابد؟ نه ، شرکت می گوید.

دیروز اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه رانندگان نسخه جدید RTX 3060 ، که در تاریخ 25 فوریه وارد بازار می شود ، می توانند ویژگی های خاص الگوریتم استخراج ارز رمزنگاری شده Ethereum را شناسایی کرده و نرخ هش یا بهره معدن ارز رمزنگاری شده را حدود 50 درصد محدود کنند. س الاتی درباره این موضوع مطرح شد که آیا این محدود کننده ظاهراً غیرقابل کنترل بر سایر کارتهای مستقر در آمپر که از همان درایور استفاده می کنند نیز تأثیر می گذارد ، اما این شرکت تأیید کرده است که عملکرد GPU های فروخته شده را محدود نمی کند.

اگرچه ممکن است برخی از گیمرها از قرار دادن محدود کننده در همه کارتهای آمپر استقبال کرده باشند ، اما چنین حرکتی از نظر اخلاقی و شاید از نظر قانونی سوال برانگیز باشد. همچنین لازم به یادآوری است که برخی از گیمرها ماینر هم هستند و بالعکس ، بنابراین این مسئله سیاه و سفید نیست که ما "در مقابل آنها" داشته باشیم. "

به جای اینکه کل آمپر را مزاحم کنیم انویدیا امیدوار است با راه اندازی مجدد خط پردازش معدن Cryptocurrency (CMP) فشار تقاضای بی سابقه را کاهش دهد - حرکتی که شرکت CFO Colette Kress در ژانویه پیشنهاد کرد ممکن است اتفاق بیفتد.

خط CMP فاقد خروجی های نمایشگر است و دارای تنظیمات فرکانس و ولتاژ کمتری نسبت به معادل های بازی است. انویدیا می گوید از آنجا که مشخصات GPU GeForce را ندارند ، بر تأمین کارت گرافیک GeForce تأثیری نخواهد گذاشت - ظاهرا. این احتمال وجود دارد که تمام کارتها به استثنای 90HX برتر مبتنی بر تراشه های Turning باشند ، که به حداقل رساندن تأثیر بر تولید کارت های جدید GeForce کمک می کند.

با وجود بسیاری از افراد که منتظر انتظار جدید هستند سهام کارتهای RTX 3000 ، استخراج رمزنگاری به یک موضوع بحث برانگیز تبدیل شده است. زوتاک اخیراً با انتشار یک توییت طرفدار استخراج ، خشم بازیکنان را برانگیخت. در سمت دیگر سکه ، افزایش قیمت رمزنگاری به برخی از مشاغل کمک کرده است تا در طول همه گیر بودن پا بر جا بمانند.

انویدیا می گوید این عملکرد استخراج GPU های از قبل فروخته شده را محدود نمی کند
hardware/انویدیا-می-گوید-این-عملکرد-استخراج-gpu-های-از-قبل-فروخته.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
techbord.com CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.