خبر

 • تک بورد - انویدیا می تواند کارت های گرافیکی مخصوص رمزنگاری جدید ایجاد کند

  انویدیا می تواند کارت های گرافیکی مخصوص رمزنگاری جدید ایجاد کند
  26 روز و 19 ساعت قبل

  TL؛ DR: وضعیت کارتهای گرافیک RTX 3000 وخیم است. ما نه تنها با کمبود عمومی دسترسی آنها روبرو هستیم ، بلکه مالیات اخیر برای واردات چین نیز باعث افزایش قیمت ها شده است. در این ترکیب ارزش سرسام آور ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم وجود دارد که تقاضای حالت را ایجاد می کند. اما انویدیا در حال بررسی طرحی است که می تواند به مسئله اخیر بپردازد: کارت های رمزنگاری مبتنی بر آمپر.

  ترس از اینکه کمبود RTX 3000 حتی بیشتر شود ، چند هفته پیش با رسیدن بیت کوین به 40000 دلار رسید. مشکلات پیچیده مالیات 25 درصدی کارتهای گرافیکی وارداتی از چین است - در ماه سپتامبر به mobos و GPU معافیت مالیات واردات اعطا شده بود ، اما در پایان سال گذشته این اعتبار بدون تمدید منقضی شد. این شرایط منجر به افزایش قیمت کارتهای EVGA ، Zotac و Asus شده است.

  در حالی که گیمرها از توانایی RTX 3000 line در ارائه عملکرد عالی با قیمت پایین قدردانی می کنند ، همچنین باعث جذابیت بیشتر آنها می شود سکوهای استخراج معدن. این وضعیتی است که ما قبلاً دیده ایم: در سال 2017 ، با افزایش ارزش رمزنگاری شده ، قیمت کارت گرافیک از سقف عبور می کند زیرا تقاضا بیش از حد عرضه است.

  با این حال ، انویدیا می تواند طرحی را در آستین خود داشته باشد . کولت کرس ، مدیر ارشد مالی شرکت ، در نوزدهمین کنفرانس سالانه JP Morgan Tech / Auto Forum (از طریق SeekingAlpha) صحبت کرد و گفت: "اگر تقاضای رمزنگاری آغاز شود یا مقدار قابل توجهی مشاهده کنیم ، می توانیم از آن استفاده کنیم فرصتی برای راه اندازی مجدد خط تولید CMP برای پاسخگویی به تقاضای مستمر استخراج. "

   https://techbord.com Nvidia می تواند ایجاد کارتهای گرافیکی خاص مخصوص رمزنگاری

  کارت استخراج P106-100 6G

  CMP اشاره ای به GPU های اختصاصی استخراج Nvidia دارد که فاقد خروجی نمایشگر هستند ، برای استخراج غیر ضروری هستند. معرفی آنها می تواند محصولات RTX 3000 بیشتری را به گیمرها کمک کند ، اما انویدیا می گوید که ابتدا باید شواهدی از تقاضای استخراج کنندگان را ببیند.

  "ما در مورد میزان GeForce RTX 30 قابل مشاهده نیستیم. کریس گفت: "تقاضای نهایی سریال از معدن حاصل می شود." "بنابراین ، ما اعتقاد نداریم که این قسمت عمده ای از تجارت امروز ما است. تقاضای بازی بسیار زیاد است ، و ما فکر می کنیم این بزرگتر از میزان عرضه فعلی ما است." img alt = "" src = "https://techbord.com/picsbody/2101/1854-2.jpg " alt = "https://techbord.com انویدیا می تواند کارتهای گرافیکی خاص رمزنگاری جدید ایجاد کند " class = "b-lazy ">

  ما قبلاً یک دکل رمزنگاری (در بالا) با 78 کارت RTX 3080 عظیم (از طریق Techarp) مشاهده کرده ایم. با فرض اینکه مالک برای هر یک 1199 دلار بپردازد ، هزینه دکل 93522 دلار است ، اما حدود 9 تا 10 ماه دیگر هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.

  AMD انتظار دارد کارت های بیشتری به شرکت وارد شود وب سایت این سه ماهه برای MSRP خود. در همین حال ، انویدیا هشدار می دهد که عرضه تا آوریل "لاغر" خواهد بود.

خبرهای دیگر از سخت افزار