خبر

 • تک بورد - انویدیا معماری ماژول چند تراشه ای را دنبال می کند تا نیازهای در حال تحول داده را برآورده کند

  انویدیا معماری ماژول چند تراشه ای را دنبال می کند تا نیازهای در حال تحول داده را برآورده کند


  15 روز و 11 ساعت قبل

  چرا مهم است: منابع یادگیری عمیق موجود در حال حاضر به دلیل افزایش پیچیدگی، نیازهای منابع متفاوت و محدودیت های تحمیل شده توسط معماری های سخت افزاری موجود، از منحنی عقب می مانند. چندین محقق انویدیا اخیراً مقاله‌ای فنی منتشر کرده‌اند که در آن به دنبال ماژول‌های چند تراشه‌ای (MCM) شرکت برای برآورده کردن این الزامات در حال تغییر است. این مقاله موضع تیم را در مورد مزایای پردازنده گرافیکی Composable-On-Pa

  واحدهای پردازش گرافیکی (GPU) به دلیل قابلیت‌ها و بهینه‌سازی‌های ذاتی خود به یکی از منابع اولیه پشتیبانی از DL تبدیل شده‌اند. COPA-GPU بر این درک استوار است که طراحی‌های سنتی GPU همگرا با استفاده از سخت‌افزار خاص دامنه، به سرعت به راه‌حلی کمتر از عملی تبدیل می‌شوند. این راه‌حل‌های GPU همگرا به معماری متشکل از قالب‌های سنتی و همچنین ترکیب سخت‌افزارهای تخصصی مانند حافظه با پهنای باند بالا (HBM)، هسته‌های تانسور (انویدیا)/ هسته‌های ماتریس (AMD)، هسته‌های ردیابی پرتو (RT) و غیره متکی هستند. این طراحی همگرا منجر به سخت‌افزاری می‌شود که ممکن است برای برخی کارها مناسب باشد، اما در انجام کارهای دیگر ناکارآمد باشد.

  برخلاف طراحی‌های GPU یکپارچه فعلی، که همه اجزای اجرایی خاص و ذخیره‌سازی را در یک بسته ترکیب می‌کنند، COPA- معماری GPU توانایی ترکیب و تطبیق چندین بلوک سخت افزاری را برای تطبیق بهتر بارهای کاری پویا ارائه شده در محیط های محاسباتی با کارایی بالا (HPC) و یادگیری عمیق (DL) امروزی را فراهم می کند. این توانایی برای ترکیب قابلیت‌های بیشتر و تطبیق چندین نوع بار کاری می‌تواند منجر به سطوح بیشتری از استفاده مجدد از GPU و مهم‌تر از آن، توانایی بیشتر دانشمندان داده در فشار دادن مرزهای آنچه با استفاده از منابع موجودشان ممکن است، شود.


  تگ ها:

  انویدیا , معماری , ماژول , تراشه , دنبال , نیاز , تحول , داده , برآورده


  v 8




خبرهای دیگر از سخت افزار