خبر

 • تک بورد - انویدیا سه رایانه شخصی قدرتمند با موضوع ماتریکس را به شما هدیه می دهد

  انویدیا سه رایانه شخصی قدرتمند با موضوع ماتریکس را به شما هدیه می دهد


  1 ماه قبل

  آیا دوست دارید رایانه های شخصی شما به حدی اصلاح شوند که تقریباً غیرقابل شناسایی باشند؟ بدون نیاز به فروش کلیه، یک GPU رده بالا می خواهید؟ و در نهایت، آیا ماتریکس را دوست دارید؟ اگر پاسخ هر سه مورد مثبت است، به آخرین هدیه انویدیا نگاهی بیندازید.

  به عنوان بخشی از نسخه آتی Matrix Resurrections، انویدیا با Warner Bros Pictures برای رقابتی پیوسته است که در آن سه رایانه شخصی قدرتمند با موضوع Matrix طراحی شده توسط مدرس‌های حرفه‌ای به نمایش گذاشته می‌شوند. شرکت‌کنندگان همچنین این شانس را دارند که یکی از پنج صفحه پشتی انحصاری RTX 3080 Ti را ببرند—متأسفانه کارتی شامل نمی‌شود.

  https://techbord.com <b>انویدیا</b> سه <b>رایانه</b> <b>شخصی</b> <b>قدرتمند</b> با مضمون <b>ماتریکس</b> را به شما <b>هدیه</b> می‌دهد

  اولین رایانه شخصی که مورد استقبال قرار گرفته است، Digital Storm Backup Operator توسط Stefan Ulrich است که تحت نام RandomDesign اصلاح می‌شود. وحشی به نظر می رسد، با برخی از نمایشگرهای کوچک، صفحه کلید، و سیم کشی های شیک فراوان، که زیبایی بسیار شبیه به ماتریکس را به آن بخشیده است. همچنین این دستگاه یک هیولای مطلق است که دارای RTX 3080 Ti، Ryzen 9 5950X، 32 گیگابایت رم در موبو ROG Maximus Crosshair VIII Formula و خنک کننده مایع سفارشی EKWB است.


  تگ ها:

  انویدیا , رایانه , شخصی , قدرتمند , موضوع , ماتریکس , هدیه


  v 18
خبرهای دیگر از سخت افزار