خبر

 • تک بورد - انویدیا دیگر به ما نیازی ندارد: GeForce RTX 3080 12GB چگونه به صفر می رسد

  انویدیا دیگر به ما نیازی ندارد: GeForce RTX 3080 12GB چگونه به صفر می رسد


  15 روز و 2 ساعت قبل

  گوشه و کنار: این کار را درست انجام دهید، انویدیا امروز یک کارت گرافیک جدید منتشر می کند. یه جورایی جدید ارتقا ممکن است اصطلاح بهتری باشد، اما امروز نسخه جدیدی از RTX 3080 در دسترس است. اکنون، برای کسانی که در دو سال گذشته سعی کرده‌اند یک RTX 3080 را با قیمتی مناسب خریداری کنند، احتمالاً یک محصول جدید دیگر با استفاده از همان سیلیکون GA102 - به‌ویژه یک محصول گران‌تر- به خود جلب می‌کنند. - و در حالی

  GeForce RTX 3080 12GB "جدید" امروز راه اندازی می شود، اما بعید است که یک بررسی از آن در جایی پیدا کنید که از نحوه عملکرد آن مطلع شوید. این به این دلیل است که انویدیا به طور عمدی تمام بررسی های یک روزه را مسدود کرده است. سخت است که بگوییم چرا، و تا آنجا که می‌توانیم بگوییم خیلی منطقی نیست، اگرچه ما یک نظریه داریم.

  اما قبل از اینکه به آن برسم، اجازه دهید کمی به عقب برگردیم. .

  حدود 4 هفته پیش، اولین شرکای AIB شروع به تماس با ما در مورد عرضه چندین محصول در ژانویه کردند که یکی از آنها نسخه جدیدی از RTX 3080 با 12 گیگابایت VRAM بود. در آن زمان، یک NDA معمولی برای امضا به من ارائه شد که اطمینان حاصل می کرد که نمونه ای قبل از انتشار عمومی به ما ارائه می شود، بنابراین می توانیم آزمایش کنیم و از قبل به شما اطلاع دهیم که محصول در مورد چیست. چیزهای استاندارد در آنجا وجود دارد.

  البته، من NDA را امضا کردم زیرا به هیچ وجه ما را از خرد کردن کل محصول در صورت لزوم منع نمی کند، و شما دیده اید که ما این کار را با محصولات بی شماری از چندین مارک مختلف انجام می دهیم. سالها. اکنون، در آن زمان به من گفته شد که حدود یک هفته قبل از عرضه محصول، نمونه‌هایی در دست داریم. باز هم، این کاملاً استاندارد است، در واقع یک هفته اغلب بهترین سناریو است.

  MSI یک هفته پیش موفق شد کارت عظیم Suprim X خود را به ما تحویل دهد، و بنابراین ما در مسیر ارائه یک بررسی دقیق بودیم. امروز. پس از گذراندن سه روز متوالی از محک زدن محض برای به‌روزرسانی نتایج خود برای محصولات قبلی، در 5 ژانویه با انویدیا تماس گرفتم تا بفهمم درایور بررسی چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد.

  من به سرعت در جریان بودم. به آنها گفته شد که با این اطلاعات با من تماس خواهند گرفت.

  دو روز بعد، ما چیزی نشنیدیم و اکنون جمعه، 7 ژانویه بود، اگر تعطیلات آخر هفته را هم در نظر بگیرید، تنها 4 روز تا انتشار باقی مانده است. من دوباره تماس گرفتم و در آن مرحله انویدیا به من اطلاع داد که درایور بررسی وجود نخواهد داشت، در عوض بازبینان باید منتظر بمانند تا محصول برای عموم عرضه شود، در این مرحله می‌توانند درایور انتشار عمومی را دانلود کرده و از آن استفاده کنند.


  تگ ها:

  انویدیا , دیگر , نیازی , ندارد , gece , 3080 , 12gb , چگونه


  v 9
خبرهای دیگر از سخت افزار