خبر

 • تک بورد - انویدیا در حال آماده سازی پایان دادن به پشتیبانی درایور از پردازنده های گرافیکی کپلر است

  انویدیا در حال آماده سازی پایان دادن به پشتیبانی درایور از پردازنده های گرافیکی کپلر است
  21 روز و 12 ساعت قبل

  TL؛ DR: انویدیا در اسناد مرکز داده خود تأیید کرده است که معماری کپلر فقط توسط یک نسل دیگر از درایورها پشتیبانی خواهد شد ، این بدان معناست که طی چند ماه ، سری های GeForce GTX 600 ، برخی از سری های GTX 700 و GPU های GeForce 800M محدود به بازی های گذشته خواهد بود.

  به زودی انویدیا درایورهای نسل R470 را روانه بازار خواهد کرد و این موتورها حدوداً یک ربع می مانند قبل از اینکه با نسل بعدی جایگزین شوند. اما GPU های کپلر از آن به بعد پشتیبانی نخواهند شد ، به این معنی که آنها برای پشتیبانی کامل و هرگونه بازی یا برنامه منتشر شده پس از به روزرسانی درایور آینده برای GPU های کپلر بهینه نخواهند شد ، باید به درایورهای نسل قبل اعتماد کنند.

  GPU های کپلر زباله های سختی نخواهند بود. انویدیا درایورهای LTSB (شاخه پشتیبانی طولانی مدت) R470 را برای پشتیبانی از ویرایش هسته ، به روزرسانی سیستم عامل و رفع اشکال برای مدت حدوداً سه سال دیگر فراهم می کند. بنابراین می توانید بازی Fallout 4 و Skyrim را ادامه دهید ، به شرطی که از زمان انتشار آن بازی ها ، گرد و غبار کارت خود را پاک کرده باشید.

  اگرچه کپلر 9 ساله شده است ، اما خیلی زود احساس می کنم که دست از کار بکشید. آی تی. شما هنوز هم می توانید 200 دلار برای GTX 780 Ti در eBay یا دو یا سه برابر بیشتر برای GTX Titan Z قدرتمند هزینه کنید. و طبق نظرسنجی Steam ، GTX 750 Ti ، محبوب ترین کارت کپلر ، در سیستم های بیشتری استفاده می شود نسبت به RTX 3080.

  اگر کمبود پردازنده گرافیکی قبل از شروع آخرین راننده R470 از بین رفته باشد ، پس ما یک خداحافظی تلخ و شیرین با معماری درخشان خواهیم داد که تقریبا همه ما از آن استفاده کرده ایم. اما در حال حاضر ، یک GTX 1050 Ti پنج ساله بیش از دو برابر MSRP اصلی خود هزینه دارد ، بنابراین یک مالک GTX 780 Ti مجبور است برای دسترسی به درایورهای جدید بدون هیچ گونه بهبود عملکرد ، دو صد پرداخت کند که کم است.

خبرهای دیگر از سخت افزار