خبر

 • تک بورد - انویدیا درایوری را که از محدودکننده استخراج Ethereum RTX 3060 دور زده بود ، حذف می کند

  انویدیا درایوری را که از محدودکننده استخراج Ethereum RTX 3060 دور زده بود ، حذف می کند
  10 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ انویدیا درایور توسعه دهنده ای را که دیروز منتشر کرد ، کشیده و کد محدودکننده استخراج Ethereum را از کارت RTX 3060 خود حذف کرده است. متأسفانه برای این شرکت ، بدون شک نسخه هایی از این نرم افزار در دست جوامع استخراج کننده خواهد بود که از آن برای دور زدن محدودیت های کارت استفاده می کنند.

  دیروز خبر شگفت آور این بود که درایور بتا GeForce 470.05 ، که تحت برنامه Windows Insider Program برای توسعه دهندگان در دسترس بود ، محدود کننده نرخ هش را از اکثر کارتهای RTX 3060 حذف کرد. با توجه به اینکه Nvidia از محدودکننده به عنوان "غیرقابل کنترل" ستود ، می توان تصور کرد که کارمند مسئول آزاد کردن یک تمرین فعلاً گرما را احساس خواهد کرد. کد سخنگوی شرکت در بیانیه ای گفت: "یک درایور توسعه دهنده به طور ناخواسته کدی را برای توسعه داخلی استفاده می کند که محدود کننده میزان هش در RTX 3060 را در برخی از تنظیمات حذف می کند". "درایور حذف شده است. "

  انویدیا تأکید کرده بود که محدود کننده فقط یک مورد راننده نیست. "

  " یک دست دادن ایمن وجود دارد بین راننده ، سیلیکون RTX 3060 و BIOS (سیستم عامل) که از حذف محدود کننده میزان هش جلوگیری می کند ، قبلاً برایان Del Rizzo ، رئیس ارتباطات "انویدیا" گفته شد.

  سلام ریان . این فقط یک چیز راننده نیست. یک دست دادن ایمن بین راننده ، سیلیکون RTX 3060 و BIOS (سیستم عامل) وجود دارد که از حذف محدود کننده سرعت هش جلوگیری می کند.

  - Bryan Del Rizzo (bdelrizzo) 19 فوریه 2021

  PC Gamer خاطرنشان می کند که راه حل راننده هنگام استفاده از بیش از یک کارت با استفاده از الگوریتم استخراج Ethereum ، محدودیت هایی دارد. نمی توان از کابل های رایزر استفاده کرد ، که معمولاً در سکوهای بزرگ استخراج متداول است و اگر می خواهید بیش از یک RTX 3060 را با حداکثر سرعت استخراج 50MH / s اجرا کنید ، به یک مادربرد با تعداد زیادی اسلات PCIe نیاز خواهید داشت. شما همچنین باید یک اتصال HDMI ساختگی را در هر کارت بچسبانید.

  انویدیا اشاره کرده است که تمام کارت های GeForce آینده با همان محدود کننده سرعت هش Ethereum همراه خواهند بود ، از جمله RTX 3080 Ti که شایعه شده است ماه بعد افت کن جالب است که ببینید آیا راننده فعلی محدودیت های این محصولات را نیز باز می کند ، اگرچه احتمالاً این شرکت راهی برای جلوگیری از آن اعمال خواهد کرد.

خبرهای دیگر از سخت افزار