خبر

 • تک بورد - انویدیا به عنوان نیش کمبود GPU به RTX 2060 و GTX 1050 Ti مراجعه می کند

  انویدیا به عنوان نیش کمبود GPU به RTX 2060 و GTX 1050 Ti مراجعه می کند
  24 روز قبل

  چند هفته پیش به یاد دارید وقتی گزارش هایی مبنی بر "راه اندازی مجدد" انویدیا در RTX 2060 برای کمک به کمبود فلج کننده کارت گرافیک شنیدیم؟ این شرکت به تازگی تأیید کرده است که واقعاً سهام GPU تورینگ ، همراه با GPU GTX 1050 Ti مستقر در پاسکال را برای همکاری با شرکای خود آزاد خواهد کرد.

  برد Chacos از PCWorld با سخنگوی انویدیا از طریق ایمیل در مورد شایعاتی مبنی بر احیای GPU از نسل های قدیمی و انتشار آنها به AIB صحبت کرد.

  "محصولات ارجاع شده در زیر هرگز EOLed [پایان -Lifed-ed]. بنابراین "احیای" به نظر می رسد اصطلاحات اشتباهی است که در اینجا استفاده می شود "، انویدیا گفت. "واقعاً بیشتر از حد افتاده است. ما فقط تقاضای بازار را برآورده می کنیم که همانطور که اشاره کردید بسیار بالاست. "

  با وجود راه اندازی مجدد در سال 2016 با قیمت 140 دلار ، GTX 1050 Ti دومین کارت محبوب در نظرسنجی سخت افزار Steam است ، تقریباً 7 درصد از شرکت کنندگان RTX 2060 که با قیمت 349 دلار در سال 2019 منتشر شد ، با 3.5 درصد سهم در مکان پنجم قرار دارد.

  استفاده از گره های فرایند قدیمی به معنای تولید است هزینه های این کارت ها خیلی زیاد نخواهد بود. و در مورد GTX 1050 Ti که از حافظه GDDR5 استفاده می کند ، می توان آن را تولید کرد بدون اینکه شایعات کمبود GDDR6 را پیچیده و مشکلات را پیچیده کند. استخراج ، که به GPU با بیش از 4 گیگابایت حافظه نیاز دارد. معدنچیان رمزنگاری اخیراً چنان ناامید شده اند که به طور عمده خرید لپ تاپ های مجهز به آمپر را مستقیماً از تولید کنندگان انجام می دهند.

  شایعات قبلی حاکی از احیای مجدد RTX 2060 و RTX 2060 Super بود اما هیچ مورد ذکر کارت اخیر. این می تواند به دلیل 2 گیگابایت حافظه اضافی GDDR6 از نوع Super باشد که در صورت کمبود حافظه ممکن است مشکلاتی را در پایین خط ایجاد کند.

   https://techbord.com انویدیا به RTX 2060 و GTX 1050 Ti تبدیل می شود زیرا کمبود GPU را نیش می زند

  در حال حاضر ، هر دو این محصولات را تجربه می کنند قیمت های تورم مانند هر کارت دیگر در بازار. بیشتر کارت های GTX 1050 Ti با بیش از 250 دلار به فروش می رسند ، در حالی که تعداد کمی از مدل های RTX 2060 با قیمت 700 دلار شروع می شوند. برخی از خرده فروشان آنها را در انبار دارند ، پیشنهاد می شود که عرضه مجدد کالا آغاز شده است. اینکه آیا کاهش قیمت آنها نیز ممکن است به این بستگی داشته باشد که رئیس جمهور بایدن کارت های گرافیکی تعرفه ای 25 درصدی را حذف می کند ، منوط به این موضوع است.

خبرهای دیگر از سخت افزار