techbord.com انویدیا برای راه اندازی RTX 3080 عذرخواهی می کند ، قول می دهد کارت های بیشتری عرضه شود

انویدیا می گوید که راه اندازی GeForce RTX 3080 "توسط ربات های مخرب و فروشندگان بیش از حد مورد استفاده قرار گرفت" ، بنابراین از گیمرها عذرخواهی کرده و قول داده امنیت فروشگاه آنلاین خود را تقویت کند. این شرکت می گوید کارت های جدید را با سریعترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد تا آنها را به "بیش از 100 میلیون گیمر GeForce در سراسر جهان" برساند.

انویدیا هفته گذشته سری کارت های گرافیک GeForce RTX 30 را با شور و شوق زیادی راه اندازی کرد و با یک ماتریس قیمت گذاری فوق العاده خوب که همه را به یک نسخه قابل توجه ارتقا داد ، جهان را غافلگیر کرد. به عنوان مثال ، RTX 3070 دارای MSRP 499 دلار است ، با وجود قدرتمندتر از RTX 2080 Super که خرده فروشی قابل توجهی بیش از آن است.

امروز ، غول گرافیک عذرخواهی مختصری از نه چندان زیاد راه اندازی RTX 3080 با مدیریت خوب ، که منجر به فروخته شدن آن در بسیاری از مکان ها شده است و اسکالپرها بلافاصله آنها را برای فروش آنلاین با قیمت های شگفت آور عرضه می کنند ، برخی از آنها به پنج رقم فشار می آورند.

ظاهرا ، تقاضای زیاد برای کارت گرافیک جدید در مقایسه با راه اندازی RTX 2080 باعث افزایش ده برابری ترافیک می شود و بیشتر افرادی که منتظر دستیابی به RTX 3080 بودند ، پنجره پیش سفارش را از دست داده اند. انویدیا می گوید که هنگام پردازش سفارشات با مشکلات فنی روبرو شده است ، بنابراین در نامه های اطلاع رسانی متوقف می شود و سپس در بسیاری از خریداران احتمالی نمی تواند آنها را به موقع تحویل دهد.

 https://techbord.com انویدیا بابت راه اندازی RTX 3080 عذرخواهی می کند ، قول می دهد کارت های بیشتری در راه است

همین میزان ترافیک توسط بسیاری دیگر از خرده فروشان مشاهده شده است ، که گفتند انویدیا که تقاضای بیشتری نسبت به آنچه معمولاً در جمعه سیاه مشاهده می کنند ، تحت تأثیر قرار گرفت. این موضوع مشکلات موجود در کارت را بیشتر تقویت کرد ، اما این شرکت ادعا می کند که اکنون شرایط را تحت کنترل دارد.

برای ذکر چند مثال دیگر ، سازنده سخت افزار Zotac ادعا می کند که بیش از 20،000 سفارش از آمازون دریافت کرده است ( در اروپا) و اکنون در تلاش است تا این دستورات را انجام دهد. سازنده مستقر در ایالات متحده EVGA همچنین گفته است که در حال ساخت هزاران کارت گرافیک است که طی هفته های آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

انویدیا گزارش هایی را تأیید کرد که برخی از افراد از ربات های خودکار برای گرفتن هرچه بیشتر کارت استفاده کرده اند ، اما این سفارشات هرگز ارسال نشدند - حداقل وقتی صحبت از فروشگاه رسمی می شود. این شرکت توضیح داد که صدها سفارش انجام شده توسط ربات ها را به صورت دستی لغو کرده و اکنون برای جلوگیری از سو abuseاستفاده بیشتر از فروشگاه آنلاین خود ، یک CAPTCHA را هنگام پرداخت ادغام کرده است.

علاوه بر این ، انویدیا قول می دهد کارت ها را به همان سرعتی بیرون می کشد اهداف احتمالی و افزایش دهنده عرضه هر هفته برای پاسخگویی به تقاضای متوقف شده.

انویدیا برای راه اندازی RTX 3080 عذرخواهی می کند ، قول می دهد کارت های بیشتری عرضه شود
hardware/انویدیا-برای-راه-اندازی-rtx-3080-عذرخواهی-می-کند-قول-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.