techbord.com انویدیا با کارت های RTX 3080/3090 Call of Duty: Black Ops Cold War را هدیه می دهد

به دست آوردن RTX 3080 یا RTX 3090 تقریباً یک کار غیرممکن است ، اما کسانی که می توانند از خرده فروش رسمی یکی را پیدا کنند ، اکنون انگیزه بیشتری برای خرید دارند: انویدیا در حال اجرای یک پیشنهاد است که در آن خریداران می توانند Call of آینده را بدست آورند. Duty: Black Ops Cold War به صورت رایگان.

پس از معرفی سری RTX 30 خود در ماه سپتامبر ، انویدیا تبلیغاتی را آغاز کرد که در آن خریداران کارت ها می توانند یک نسخه از Watch Dogs Legion و یک سال اشتراک رایگان در GeForce Now را دریافت کنند. این هفته گذشته به پایان رسید و با COD: Black Ops Cold War Cold جایگزین شده است - این بار هیچ اشاره ای به اشتراک رایگان GeForce Now نشده است ، هرچند

مانند Watch Dogs Legion ، Black Ops Cold War ، که فرا می رسد نوامبر 13 ، یک بازی سخت گرافیکی است که از ویژگی های RTX مانند ray tracing و DLSS پشتیبانی می کند. Treyarch اخیراً نشان داده است که RTX 3070 کارت توصیه شده برای افرادی است که مایل به استفاده از ردیابی اشعه هستند ، در حالی که اجرای 4K با تعداد FPS بالا با تمام ویژگی های RTX فعال شده به RTX 3080 نیاز دارد.

متأسفانه ، تبلیغات انویدیا فقط RTX 3080 و RTX 3090 را شامل می شود ، نه RTX 3070 که به تازگی منتشر شده است یا سایر محصولات سری 20 RTX. همچنین شامل رایانه های رومیزی انتخابی است که شامل دو کارت برتر Ampere است.

تبلیغات اکنون تا 10 دسامبر در حال اجرا است ، اگرچه دوره بازخرید تا 11 ژانویه ادامه دارد. اگر می خواهید یک نسخه رایگان از Call of Duty داشته باشید : Black Ops Cold War ، مطمئن شوید که یک محصول واجد شرایط را از خرده فروشان شرکت کننده در بخش خرید خریداری می کنید - این تنها راه تحویل کد بازخرید توسط انویدیا است. شرایط و ضوابط کامل و س FAالات متداول را بررسی کنید.

انویدیا با کارت های RTX 3080/3090 Call of Duty: Black Ops Cold War را هدیه می دهد
hardware/انویدیا-با-کارت-های-rtx-3080-3090-call-of-duty-black-ops.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.