خبر

 • تک بورد - انویدیا با کارت های جدید 'Lite Hash Rate' موضع جنجالی علیه رمزنگاری را تأیید می کند

  انویدیا با کارت های جدید 'Lite Hash Rate' موضع جنجالی علیه رمزنگاری را تأیید می کند
  26 روز و 13 ساعت قبل

  انویدیا استدلال می کند که محصولات GeForce آن برای گیمرها ساخته شده است. با افزایش استخراج ارزهای رمزپایه ، کمبود تراشه مداوم و پوسته پوسته ها برای خرید موجودی و فروش مجدد آن برای یک حق بیمه ، گیمرها برای گرفتن کارت های جدید سری RTX 30 تلاش کرده اند. انویدیا بر این باور است که با کمتر مطلوب شدن کارت های خود برای علاقه مندان به معدن ، گیمرها می توانند با سهولت بیشتری آنها را با قیمت مناسب خریداری کن

  انویدیا رسماً موضع بحث برانگیز خود را در برابر رمزنگاری تأیید کرده است - یا حداقل برای کسانی که تصمیم می گیرند از سری 30 RTX برای این کار استفاده کنند.

  سازنده GPU اخیراً فاش کرده است تمام کارت های گرافیک GeForce RTX 3080 ، RTX 3070 و RTX 3060 Ti که به تازگی تولید شده اند با کاهش میزان هش Ethereum در محل عرضه می شوند. برای کمک به تمایز کارتهای جدید از مدلهای موجود ، شرکای GeForce برچسب آنها را با شناسه "Lite Hash Rate" یا "LHR" مشخص می کنند.

  قابل ذکر است ، نرخ هش کاهش یافته فقط در کارتهای تازه تولید شده دارای شناسه و نه کارتهایی که قبلاً خریداری شده اند.

  Nvidia در اوایل سال جاری اعلام کرد RTX 3060 که به تازگی راه اندازی شده است با محدود کننده استخراج غیرقابل کنترل خواهد شد که تقریبا 50 درصد از اثربخشی آن می کاهد. چند هفته پس از راه اندازی ، انویدیا به طور تصادفی یک راننده بتا برای RTX 3060 منتشر کرد که محدود کننده را برطرف کرد.

خبرهای دیگر از سخت افزار