techbord.com انویدیا با پردازنده های گرافیکی جدید GeForce RTX 3000 بازی ردیابی شده را پیش می برد

چیزی که باید منتظر آن بود: سرانجام GPU های جدید Nvidia رونمایی شدند. با GeForce RTX 3070 جدید (499 دلار در ماه اکتبر در دسترس است) ، GeForce RTX 3080 (699 دلار ، در تاریخ 17 سپتامبر موجود) و GeForce RTX 3090 بسیار زیاد (1499 دلار در 24 سپتامبر موجود است) ملاقات کنید. به نظر می رسد پردازنده های گرافیکی جدید نسبت به محصولات سری RTX 2000 که حدود دو سال پیش منتشر شده اند ، پیشرفت های چشمگیری داشته باش

به نوعی ، این کار آسان بود. به هر حال ، بازی در انواع مختلف ، به ویژه بازی های مبتنی بر رایانه ، هرگز محبوبیت بیشتری نداشته است. همه گیری به مردم بیشتر از هر زمان دیگر ، انگیزه بیشتر و صریحاً نیاز به بازی داده است. یک بازار رایانه ای بسیار شاداب را پرتاب کنید و این یک عقب گرد بزرگ برای مردم است که از نسل بعدی GPU های متمرکز بر بازی Nvidia برای GeForce هیجان زده نشوند.

این شرکت در تلاش برای بهبود عملکرد تا 2 برابر و افزایش 1.9 برابر در بهره وری برای تراشه های جدید GeForce است ، هر دو تا حدی به دلیل کاهش روند تولید سفارشی 8 نانومتری با شریک ریخته گری خود سامسونگ است. تمام پردازنده های گرافیکی جدید از معماری Ampere این شرکت استفاده می کنند - که اولین بار به عنوان بخشی از سرور DGX A100 متمرکز بر مرکز داده آن ارائه شده است - و همه تکرار دوم فناوری ردیابی اشعه شتاب گرفته با سخت افزار را در زمان واقعی ارائه می دهند.

Nvidia RTX 3080 را پرچمدار جدید خود می نامد ، زیرا این کارت گرافیک بیشتر مشتری گرا با قیمت مناسب است که با مدل های 2080 / Super که جایگزین می شود مطابقت دارد ، در حالی که همانطور که در نمودار بالا دیده می شود ، عملکرد خوبی را ارائه می دهد. همین مورد را می توان در مورد RTX 3070 جدید گفت که طبق گفته انویدیا ، تقریباً با عملکرد 1200 دلار RTX 2080 Ti مطابقت دارد.

سپس RTX 3090 عظیم (به طور جدی ، به تماشای فیلم رونمایی) و بسیار گران قیمت است هنگامی که می خواهید چندین مانیتور و حتی گرافیک 8K را رانندگی کنید ، به عنوان "غول آمپر " مورد هدف ایستگاه های کاری شدید بازی می کنید.

https://techbord.com انویدیا با GPU های جدید GeForce RTX 3000 بازی ردیابی شده را پیش می برد

https://techbord.com انویدیا با GPU های جدید GeForce RTX 3000 بازی ردیابی شده را پیش می برد

انویدیا با پردازنده های گرافیکی جدید GeForce RTX 3000 بازی ردیابی شده را پیش می برد
hardware/انویدیا-با-پردازنده-های-گرافیکی-جدید-geforce-rtx-3000-بازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.