techbord.com اعلامیه AMD

بسیار پیش بینی شده: بعد از آنچه انتظار بی پایان احساس می شود ، AMD سرانجام امروز از معماری Zen 3 و پردازنده های رومیزی نسل بعدی Ryzen 'Vermeer' رونمایی می کند. می توانید جریان مستقیم "Where Gaming Begins " را در اینجا مشاهده کنید ، از ساعت 9 صبح PT / 11 AM CT / 12 PM ET / 5 PM BST.

پس از ماه ها تصور اینکه پردازنده های رومیزی جدید Ryzen از مانیتور سری 4000 استفاده می کنند ، AMD گزارش های اخیر مبنی بر استفاده از نام سری 5000 را تأیید کرده است ، بنابراین از هرگونه سردرگمی با پردازنده های تلفن همراه Ryzen 4000 مبتنی بر Zen 2 جلوگیری می کند.

اینتل سالهاست که در صنعت پردازنده مرکزی تسلط دارد. بسیاری از آنها به یاد می آورند که AMD بعنوان گزینه کمتری در نظر گرفته شده است ، اما این امر با راه اندازی معماری Zen آن تغییر می کند - پردازنده های Ryzen اکنون بیش از 25 درصد پردازنده ها را در بین کاربران Steam تشکیل می دهند و بسیاری از هسته های آنها با هم ترکیب شده است. با قیمت عالی در مقابل نتایج عملکرد ، AMD سهم بازار اینتل را خورده است.

این یک سقوط هیجان انگیز برای گیمرها خواهد بود ... زمان شروع یک سفر جدید باAMDRyzen Zen3 و Radeon RDNA2 pic.twitter.com/O9SXvLo4y0

- Lisa Su (LisaSu) 9 سپتامبر 2020

در حالی که اینتل هنوز هم در مورد عملکرد بازی پیشرو است ، یک نشت اخیر نشان می دهد که یک Ryzen وجود دارد 7 5800X که می تواند از پرچمدار Core i9-10900K تیم آبی بهتر عمل کند. با توجه به نام رویداد AMD و اظهارات مدیر عامل شرکت لیزا سو مبنی بر اینکه "این یک سقوط هیجان انگیز برای گیمرها خواهد بود" ، به نظر می رسد که این شرکت گروه خاصی را هدف قرار داده است.

ما انتظار داریم تعدادی از موارد جدید را در Zen 3 به روز کنیم ، که مهمترین آنها افزایش دستورالعمل ها در هر ساعت (IPC) است. همچنین یک افزایش سرعت ساعت وجود دارد که می تواند به 4.9 گیگاهرتز برسد و بسیاری از پیشرفت های دیگر حاصل از معماری جدید. تراشه ها بر اساس فرآیند N7P یا N7 TSMC ساخته شده اند ، دارای حافظه پنهان 32+ مگابایت هستند و از طرح ماژول چند تراشه (MCM) استفاده می کنند.

اعلامیه AMD "Where Gaming Begins" Zen 3 / Ryzen 5000 را اینجا در ساعت 9 صبح PT مشاهده کنید
hardware/اعلامیه-amd-where-gaming-begins-zen-3-ryzen-5000-را-اینجا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.