techbord.com اسکالپرها کارت های RTX 3080 را به قیمت هزار دلار در eBay می فروشند ، انویدیا اقدامی انجام می دهد

یک سیب زمینی داغ: در حالی که همه ما نگران ویروس کرونا بودیم که باعث کمبود Nvidia's RTX 3080 می شود ، دلیل اصلی اینکه نمی توانید دست خود را به آن تحمیل کنید ، حرص و طمع قدیمی است. این کارت در تمام فروشگاه های آنلاین و اکثر فروشگاه های فیزیکی ایالات متحده در چند دقیقه پس از فروش دیروز به فروش رسیده است ، و به نظر می رسد مقصر بسیاری از این کارها را می توان به گردن ربات هایی انداخت که توسط اسکالپرها ا

RTX 3080 پس از لغو تحریم ، بررسی های درخشان دریافت کرد - ما به آن امتیاز 90 دادیم و عملکرد و قیمت را تحسین کردیم. این بدون شک هنگامی که کارت دیروز به فروش رسید ، باعث افزایش عجله شد ، اما سرعت ناپدید شدن آنها بسیار تکان دهنده بود.

PCMag گزارش می دهد که در بسیاری از موارد ، یک ربات خودکار قادر به سفارش فوری ده ها دستگاه RTX 3080 از از وب سایت انویدیا استفاده شد. برخی از اسکالپرها از شبکه های اجتماعی برای تشکر از خالق آن ، Bounce Alerts ، گروهی که به اعضا کمک می کند محصولات پر تقاضا را هنگام راه اندازی دریافت کنند ، استفاده می کنند تا بتوانند با قیمت بسیار بالاتری فروش مجدد داشته باشند. یکی از فروشندگان از ربات برای خرید 42 کارت از سایت انویدیا قبل از تمام شدن آنها استفاده کرده است.

1) حتی یک شریک هم که اعلان هایی برای راه اندازی محصول داشته است یکی از آنها را ارسال نکرده است (که شامل فروشگاه های خود شماست) 2) nVidia shop از Notify در 1.2 ثانیه به فروش رسید 3) شما برای جلوگیری از پوست سر با خرده فروشان کار نکردید بنابراین می خواهید کارت های AMD بخریم؟

- NotTheOnlyRobert (@ rleiper84) 17 سپتامبر 2020

تخمین زده می شود که فقط ربات Bounce Alerts توسط بیش از 100 نفر برای گرفتن کارت از سایت Nvidia استفاده شده است. بسیاری از اینها حدود مارک 2000 دلار است و فروشندگان زیادی حتی آنها را در دست ندارند - آنها فقط تأیید سفارش آنلاین هستند و تاریخ دقیق ارسال ندارد. یک نفر که ظاهراً دارای EVGA GeForce RTX 3080 XC3 Ultra است پیشنهاد اولیه 25000 دلار را تعیین کرده است و در حالی که چندین مزایده وجود دارد که از مرز 10 هزار دلار عبور کرده اند ، امیدوارم که بسیاری از این پیشنهاد دهندگان قصد پرداخت ندارند - راهی برای انتقام گرفتن از پوست سرها.

https://techbord.com اسكالپرها کارت های RTX 3080 را به هزاران دلار در eBay می فروشند ، انویدیا اقدام می کند

انویدیا با انتشار بیانیه ای در وب سایت خود به این وضعیت پاسخ داد.

امروز صبح تقاضای بی سابقه GeForce RTX 3080 در خرده فروشان جهانی ، از جمله فروشگاه اینترنتی NVIDIA. در ساعت 6 صبح اقیانوس آرام تلاش کردیم فروشگاه NVIDIA را به صورت زنده تحت فشار قرار دهیم. با وجود آماده سازی ، فروشگاه NVIDIA مملو از ترافیک بود و با خطایی روبرو شد. ما توانستیم مشکلات را برطرف کنیم و فروش به طور عادی شروع به ثبت کرد.

برای متوقف کردن ربات ها و پوست سرها در فروشگاه NVIDIA ، ما همه تلاش های انسانی خود را انجام می دهیم ، از جمله بررسی دستی سفارشات ، تا این کارت ها در دست ما باشد. از مشتریان مشروع.

بیش از 50 خرده فروش عمده جهانی در ساعت 6 صبح اقیانوس آرام موجودی داشتند. تیم و شرکای NVIDIA ما هر روز کارتهای RTX 3080 بیشتری را به خرده فروشان ارسال می کنند.

ما به دلیل تجربه امروز صبح از مشتریان خود عذرخواهی می کنیم.

به نظر می رسد همین مشکلات گریبانگیر پلی استیشن 5 هستند. کنسول بعنوان لحظه های فروخته شده پس از حضور در اینترنت مشخص شد و صدها پیش سفارش تایید شده اکنون در eBay با قیمت چند هزار دلار به فروش می رسند.

اسکالپرها کارت های RTX 3080 را به قیمت هزار دلار در eBay می فروشند ، انویدیا اقدامی انجام می دهد
hardware/اسکالپرها-کارت-های-rtx-3080-را-به-قیمت-هزار-دلار-در-ebay.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.