خبر

 • تک بورد - استخراج Crypto Chia باعث افزایش 500 درصدی فروش Adata SSD می شود ، اخطار ضمانت از Galax

  استخراج Crypto Chia باعث افزایش 500 درصدی فروش Adata SSD می شود ، اخطار ضمانت از Galax
  8 روز و 22 ساعت قبل

  گویی کمبود GPU / CPU به اندازه کافی برای دارندگان رایانه دردسر ایجاد نمی کند ، به نظر می رسد این نگرانی وجود دارد که استخراج Chia بر صنعت ذخیره سازی اثرگذار باشد. طبق گزارش جدید ، Adata شاهد بوده است که سفارشات درایو حالت جامد خود در این ماه 500٪ افزایش یافته است ، SSD های با ظرفیت بزرگ تقاضای فوق العاده زیادی را تجربه می کنند.

  بلاک چین به جای "اثبات کار" (بیت کوین) یا "اثبات خطر" از مدل "اثبات مکان و زمان" استفاده می کند (Etherium 2.0). افراد می توانند رمزنگاری را با اختصاص فضای دیسک بدون استفاده خود ، همراه با یک عامل زمان برای افزایش امنیت کلی بلاکچین استخراج یا کشاورزی کنند.

  Chia تا 3 مه قابل تجارت نیست ، اما در آنجا در حال حاضر افزایش تقاضا برای هارد دیسک های بزرگ و SSD در چین وجود دارد. DigiTimes گزارش داد که سفارشات SSD های با ظرفیت بالا Adata در ماه آوریل نسبت به ماه قبل 400٪ به 500٪ افزایش یافته است

  اوایل این ماه ، Jiahe Jinwei ، چهارمین تولید کننده حافظه بزرگ چین ، گفت که تمام SSD های NVMe 1 ترابایتی و 2 ترابایتی Gloway و Asgard آن به فروش رسیده است.

  ما گزارش های بیشتری را می شنویم که تقاضا برای درایوها در خارج از آسیا در حال گسترش است. با توجه به اینکه کمبود قطعات باعث افزایش قیمت کنترلرهای SSD می شود ، استخراج Chia می تواند مشکلات موجود بودن درایو کم و قیمت های بالا را تشدید کند.

  https://techbord.com معادن رمزنگاری Chia باعث جهش 500 درصدی فروش Adata SSD ، اخطار ضمانت از Galax

  بارقه ای از امید وجود دارد. Galax اخطار (از طریق سخت افزار Tom) را در وب سایت چینی خود قرار داده است مبنی بر اینکه استفاده از SSD های خود برای استخراج رمزنگاری یا سایر کارهایی که حجم نوشتن داده ها از حد استاندارد بالاتر است ، ضمانت ها را باطل می کند. امیدوارم ، این امر ممکن است مردم را از خرید مقادیر زیادی درایو منصرف کند.

  همیشه این احتمال وجود دارد که Chia یا سایر رمزنگاریهای مبتنی بر ذخیره سازی به اندازه بیت کوین محبوب یا سودآور نباشند. با این حال ، با وحشت مردم اگر مورد مهم بعدی باشد ، Chia می تواند دلیل دیگری باشد که چرا هرگز زمان بدتری برای ساخت رایانه شخصی نبوده است.

  اعتبار تصویر: سرگئی الاگین

خبرهای دیگر از سخت افزار