خبر

 • تک بورد - از جعبه های پردازنده گرافیکی RTX 3080 Ti 12 GB در حال حرکت به سمت LA عکس گرفته شده است

  از جعبه های پردازنده گرافیکی RTX 3080 Ti 12 GB در حال حرکت به سمت LA عکس گرفته شده است
  6 روز و 9 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: از پالت های پردازنده گرافیکی MSI در حال انتقال به لس آنجلس عکس گرفته شده است. در میان مجموعه های التقاطی ، "GeForce RTX 3080 Ti Ventus 12G OC" آتی وجود دارد که پس از یک ماه ، همانطور که صندلی های عمومی تالارهای گفتمان ارائه می دهند ، عرضه می شود.

  تعداد انگشت شماری از پالت ها در لنز دوربین گیر افتاده اند که هر کدام حاوی ده جعبه شاید صد GPU است. جعبه کاملاً محافظت شده دارای 3090 Ti و فوق الذکر است. جعبه های مقوایی حاوی GeForce GT 710 و Radeon RX 580 است.

  https://techbord.com جعبه های RTX 3080 Ti اگر پردازنده های گرافیکی 12 گیگابایتی به سمت LA عکاسی شده اند

  اگر اکنون 3080 Ti به مراکز توزیع ارسال می شود ، باید به زودی عرضه شود. پیش بینی محبوب اواسط ماه مه است. انتظار اینکه Ti با 12 گیگابایت حافظه جفت شود نیز در برچسب بسته MSI پشتیبانی می کند. "12G " در نام طولانی کارت نمی تواند معنای دیگری داشته باشد ، اما احتمال نادرست بودن آن وجود دارد. و ساعت تقویت آن در 1665 مگاهرتز است. اگر این ارقام درست باشد ، عملکرد آن مانند 3090 خواهد بود ، اما با کمی شانس ، قیمت آن نزدیکتر به وانیل 3080 خواهد بود.

  حتی اگر داخلی باشد می تواند ارزان تر باشد محدود کننده استخراج که ارزش آن را برای دیوانه رمزپایه کمتر می کند. و اگر محدود کننده استخراج کار می کند…

خبرهای دیگر از سخت افزار