خبر

 • تک بورد - ادعا می کند ، کمبود قطعات لپ تاپ می تواند سطح پایین سهام را تشدید کند

  ادعا می کند ، کمبود قطعات لپ تاپ می تواند سطح پایین سهام را تشدید کند
  چند ثانیه قبل

  TL؛ DR: کمبود جهانی نیمه هادی منجر به مشکلات زیادی در صنایع مختلف شده است. از کنسول های بازی گرفته تا سخت افزار رایانه ، یافتن محصولات جدید با تکنولوژی بسیار سخت شده است. حتی جدیدترین لپ تاپ ها از سطح اندک سهام برخوردار هستند ، مشکلی که گزارش می شود با کاهش تعداد محموله ها ، بدتر خواهد شد.

  بر اساس DigiTimes ، که منابع صنعت را ذکر می کند ، انتظار می رود کمبود پنل های نمایشگر ، آی سی های درایور LCD و اجزای غیرفعال "محموله های نوت بوک را" در سه ماهه اول سال 2021 کاهش دهد.

  در ماه دسامبر ، ما شنیدیم کمبود پنل نمایشگر - ناشی از زمین لرزه در تایوان و قطعی برق در ژاپن که تولید را قطع کرد - می تواند منجر به کمبود سهام و افزایش قیمت مانیتورها ، لپ تاپ ها و سایر دستگاه های دارای نمایشگر شود.

  همانطور که ذکر شده است سخت افزار Tom ، حمل و نقل لپ تاپ معمولاً در سه ماهه اول با توجه به جشن سال نو چینی که شاهد کاهش کارکنان در کارخانه های تولید هستیم ، کند می شود. منابع گفتند که شرکت ها قصد دارند در طول جشن ها برای تولید و جبران مسائل ناشی از کمبود م componentلفه ها ، خروجی استانداردتری داشته باشند ، اما ممکن است کافی نباشد.

  گزارش شده است که سازندگان لپ تاپ در حال آماده سازی برای کمبود حمل و نقل ، سطح سهام خود را افزایش می دهند. Lenovo ، بزرگترین فروشنده رایانه های شخصی در سطح جهان ، اخیراً هشدار داده است که سهام آن به دلیل همه گیری و تعداد بیشتری از افراد که از خانه کار می کنند ، به یک سوم سطح طبیعی رسیده است.

  احتمالاً حتی بیشتر شدن در دسترس بودن لپ تاپ ، معدن داران ارزهای رمزپایه هستند دستگاه های RTX Ampere برای جلوگیری از مقابله با خشکسالی کارت گرافیک ، که انتظار می رود بدتر شود.

  گزارش را باید با کمی نمک تهیه کرد ، خصوصاً همانطور که اخیراً DigiTimes پیش بینی کرده بود تقاضای زیاد ناشی از همه گیری وجود دارد. محموله های لپ تاپ در Q1 فقط 10 درصد کاهش می یابد تا 15 تا 25 درصد معمول. با مقابله با اقدامات مقابله ای برای مقابله با کمبود م componentلفه ها ، ممکن است محموله ها خیلی بد سقوط نکنند.

خبرهای دیگر از سخت افزار