خبر

 • تک بورد - اتر از هر زمان دیگری ارزشمندتر است و این خبر بدی برای گیمرهای رایانه های شخصی است

  اتر از هر زمان دیگری ارزشمندتر است و این خبر بدی برای گیمرهای رایانه های شخصی است
  9 روز و 13 ساعت قبل

  چرا مهم است: موفقیت Ethereum به طور مستقیم بر صنعت بازی های رایانه ای تأثیر می گذارد زیرا کارت های ویدیویی پیشرفته مانند کارت های AMD و Nvidia بخاطر نرخ هش بالای خود مورد پسند هستند. این افزایش تقاضای غیرمنتظره در زمانهای عادی مسئله ساز خواهد شد. در وسط کمبود تراشه جهانی ، جایی که سازندگان کنسول ، تولیدکنندگان گوشی های هوشمند و سازندگان کارت های ویدیویی همه در حال رقابت برای تهیه محدود سیلیکون هست

  علاقه مندان به بازی های رایانه های شخصی امیدوارند که علاقه مندان به رمزنگاری به زودی علاقه خود را به Ethereum از دست بدهند ، ظاهراً بیشتر از همان چیزی که پلتفرم پررونق ارزهای رمزنگاری شده همچنان شروع به تنظیم کرده و متعاقباً رکورد های با ارزش بالا را برای همیشه شکسته است ، بیشتر است. ماه گذشته.

  از زمان نوشتن این مقاله ، یک اتر با 3449 دلار و 92 سنت معامله می شود که 9.52 درصد بیشتر از 24 ساعت و 362.26 درصد بیشتر از سال است.

   https://techbord.com اتر از هر زمان دیگری ارزش بیشتری دارد و این خبر بدی برای گیمرهای رایانه شخصی است

  ، کسانی که در روزهای ابتدایی - یا از طریق خرید مستقیم رمزنگاری یا استخراج - با Ethereum درگیر شده اند و توانسته اند سکه های خود را در طول سال ها حفظ کنند ، بدون شک از موفقیت اخیر Ethereum خوشحال می شوند.

  در حال حاضر ، به نظر می رسد بهترین اقدام گیمرها انجام بازی انتظار و ادامه بررسی خرده فروشان برای آن افت سهام نادر است. اگر کاملاً کارت جدیدی داشته باشید اما انتظار پرداخت حق بیمه سنگین را داشته باشید ، eBay همیشه در آنجا است.

  اعتبار تصویر Archy13

خبرهای دیگر از سخت افزار