خبر

 • تک بورد - آیا Radeon RX 6600 XT مطابق ادعای AMD در مورد بهبود دسترسی است؟

  آیا Radeon RX 6600 XT مطابق ادعای AMD در مورد بهبود دسترسی است؟
  3 روز و 23 ساعت قبل

  یکی از ادعاهایی که AMD در زمان عرضه Radeon RX 6600 XT مطرح کرد این بود که کارت ها همان مشکلات موجود را تجربه نمی کردند و قیمت های متفاوتی در حال حاضر صنعت را گرفتار کرده است. بنابراین ، آیا شرکت در پیش بینی خود دقیق بوده است؟ خوب ، فقط در برخی موارد.

  به نظر می رسد که بهترین راه برای ایمن سازی Radeon RX 6600 XT این است که این کار را شخصاً در خرده فروشی آجر و ملات انجام دهید. گزارش شده است که Micro Center تعداد زیادی کارت دریافت کرده است ، و در حال حاضر 12 مورد در وب سایت آن ذکر شده است - دو مورد از آنها با قیمت 380 دلار MSRP. با این حال ، هیچ کدام برای خرید آنلاین در دسترس نیستند. فقط برای تحویل از فروشگاه است.

  سخت افزار Tom گزارش می دهد که Rich Carroll ، مدیر کالا Micro Center ، گفته است که بیش از 2000 کارت گرافیک Radeon RX 6600 XT در همه 25 مکان موجود است. در سطح کشور ، بسیاری از آنها هنوز در انبار موجود است. به نظر می رسد مدلهای محبوب - یعنی مدلهای فروخته شده - گران ترین هستند.

  اما اگر نزدیکترین خرده فروش شما فاقد آخرین پیشنهاد RDNA 2 باشد ، انتظار داشته باشید که در یافتن آنلاین به سختی کار کنید. در حال حاضر هیچ کدام در آمازون ظاهر نمی شوند و هر کارت در Newegg فروخته شده است. این داستان مشابهی در سایر فروشگاه های آنلاین است. اگر در اروپا زندگی می کنید ممکن است شانس بیشتری داشته باشید: چند کارت Radeon RX 6600 XT در Ebuyer و Scan موجود است ، در حالی که Overclockers UK سهام زیادی دارد.

   https://techbord.com آیا Radeon RX 6600 XT ادعای بهبود دسترسی AMD را برآورده کرده است؟

  آیا انتظار دیگری دارید؟ از scalpers eBay؟

  اما eBay چطور؟ چندین کارت در سایت وجود دارد ، علیرغم در دسترس بودن بهتر ، اکثر آنها بیشتر از MSRP فروخته می شوند.

  در نهایت ، به نظر می رسد Radeon RX 6600 XT بهترین گزینه برای تامین امنیت یک نام تجاری است. کارت گرافیک جدید - در صورت تمایل جدیدترین AMD با استقبال گرم روبرو شد. ما امتیاز 60 را به آن دادیم و آن را انتشار فوق العاده ای نامیدیم در زمانی که انتظار نداشتیم مورد توجه قرار بگیریم.

  بر اساس گزارش اخیر ، کارتهای Ampere انویدیا همچنان در حال حرکت هستند در حالی که میانگین قیمت فروش سری AMD Radeon RX 6000 در حال افزایش است.

خبرهای دیگر از سخت افزار