خبر

 • تک بورد - آیا کارت‌های گرافیک Intel Arc هنگام ورود مرده‌اند؟

  آیا کارت‌های گرافیک Intel Arc هنگام ورود مرده‌اند؟


  9 روز و 14 ساعت قبل

  اینتل همیشه در مواجهه با رقابت سخت، اقتصاد خشن و عملکرد متوسط ​​و اغلب باگ، با عرضه کارت‌های گرافیک محتاطانه Arc خود دست و پنجه نرم می‌کرد. اما این شرکت احتمالاً برای سطح بی‌علاقه‌ای که طبق گزارش‌ها باعث شده است حتی شرکای آن نیز از کارت‌های Arc دوری کنند، آمادگی نداشت.

  ایگور والوسک از Igor's Lab می‌نویسد که با برخی از فروشندگان، توزیع‌کنندگان بالقوه و تولیدکنندگان در منطقه اروپایی در مورد کارت‌های Arc اینتل صحبت کرده است و علاقه چندانی به این کارت‌ها وجود ندارد. یافت می شود. ادعا می‌شود که برخلاف Nvidia و AMD، اینتل نمی‌توانست یا نمی‌توانست هیچ تضمینی برای قیمت ارائه دهد، و سیاست‌های آن در رابطه با RMA و بازده به طور قابل‌توجهی بدتر از سیاست‌های رقبای خود بود. به نظر می‌رسد که اینتل برای کارت‌های Alchemist خود بر روی یکپارچه‌سازهای سیستم و مشتریان OEM تمرکز می‌کند و بازار خرده‌فروشی را بسیار کمتر از اولویت (یا اصلاً اولویت) قرار نمی‌دهد. همچنین ادعاهایی وجود دارد مبنی بر اینکه یکی از شرکای بزرگ هیئت مدیره به دلیل نگرانی های کیفیت، تولید کارت های اینتل را به طور کامل متوقف کرده است، که مطمئناً نگران کننده به نظر می رسد.

  استیو والتون خود ما اخیراً Arc سطح پایه را بررسی کرده است. 3 A380، تنها کارت این سری که تاکنون منتشر شده است - و فقط در چین در دسترس است. انتظار می‌رود این کارت چیزی بین 120 تا 130 دلار قیمت داشته باشد که آن را به یکی از ارزان‌ترین پردازنده‌های گرافیکی جدید تبدیل می‌کند، اما نتایج نشان می‌دهد که سناریوی «آنچه را که برای آن می‌پردازید دریافت کنید». و این سخاوتمندی است: RX 570 5 ساله که در ابتدا 170 دلار قیمت داشت از آن بهتر عمل می کند.

  علاوه بر این، Arc 3 A380 هنوز در مورد درایورها به پشتیبانی بسیار بیشتری نیاز دارد و عملکرد بدون تغییر اندازه نوار بسیار پایین است، اگرچه اینتل باید بتواند این مشکلات را برطرف کند.

  مشکلات Arc با گزارش مالی اخیر اینتل تشدید شده است که نشان می‌دهد گروه سیستم‌های محاسباتی و گرافیک شتاب‌دهنده (AXG) زیان عملیاتی 507 میلیون دلاری خود را در سه ماهه قبل ثبت کرده است که نتیجه تضعیف آن است. تقاضا برای رایانه های شخصی و قطعات. اینتل توضیح داد که مقدار زیادی پول در "ذخایر موجودی و سرمایه گذاری در نقشه راه" گره خورده است.

  مدیر عامل شرکت پت گلسینگر فاش کرد که این شرکت به هدف داخلی خود برای فروش چهار میلیون پردازنده گرافیکی Arc در سال جاری دست نخواهد یافت. . او همچنین در مورد مشکلات راننده صحبت کرد که بسیاری از داوران از آن شکایت کرده اند. گلسینگر گفت: «ما فکر می‌کردیم که بتوانیم از پشته نرم‌افزار گرافیکی یکپارچه استفاده کنیم، و این برای سطوح عملکرد، سازگاری با بازی و غیره که نیاز داشتیم، کاملاً ناکافی بود».

  برخی. در صنعت می گویند که اینتل حتی در نظر دارد کل پروژه کیمیاگر را به دلیل هزینه و عدم علاقه ظاهری آن کنار بگذارد و تعطیل کند، و به Optane در گورستان فناوری بپیوندد.

  لغو کامل یک اقدام شدید است. سناریو. تا زمانی که کارت‌های Arc به طور کامل راه‌اندازی شوند، همه چیز باید بهبود یابد، اما مطمئناً برای چیپزیلا خوب به نظر نمی‌رسد. حداقل رمزگذار سخت‌افزاری AV1 در Arc A380 در آزمایش‌های اولیه در دنیای واقعی بر رمزگذارهای H.264 Nvidia و AMD غلبه کرده است، بنابراین چنین چیزی وجود دارد.


  تگ ها:

  کارت‌ , گرافیک , intel , هنگام , ورود , مرده‌اند


  v 7
خبرهای دیگر از سخت افزار