خبر

 • تک بورد - آیا انویدیا RTX 3070 Ti / 3080 Ti را در Computex معرفی می کند؟ به نظر می رسد محتمل است

  آیا انویدیا RTX 3070 Ti / 3080 Ti را در Computex معرفی می کند؟ به نظر می رسد محتمل است
  26 روز و 8 ساعت قبل

  چرا مهم است: ما بیش از یک هفته با Computex 2021 فاصله داریم. رویداد ترکیبی مجازی امسال بین دوشنبه 31 مه - یکشنبه 6 ژوئن برگزار می شود و در روز افتتاحیه Nvidia سخنرانی اصلی خود را انجام می دهد. مطمئناً سوالی که در ذهن همه وجود دارد این است که آیا RTX 3080 Ti و RTX 3070 Ti که مدتهاست شایعه شده است تأیید خواهیم کرد؟

  Computex همیشه یک رویداد مهم برای طرفداران فن آوری است و اگرچه Covid-19 اطمینان داده است که روند دادرسی در این سال نسبت به حد معمول کمرنگ خواهد بود ، اما ما هنوز امیدواریم که برخی از افشاگری های بزرگ انجام شود.

  https://techbord.com آیا انویدیا RTX 3070 Ti / 3080 Ti را در Computex اعلام می کند؟ به نظر می رسد احتمالاً

  سخنرانی انویدیا در تاریخ 31 مه ساعت 10 شب PDT آغاز می شود. ارائه شده توسط معاون ارشد GeForce جف فیشر ، "قدرت تحول محاسبات شتاب" بر "فرصت های عظیمی که بازی های PC GeForce برای اکوسیستم تایوان نشان می دهد" تمرکز خواهد کرد. مانوویر داس ، رئیس محاسبات سازمانی Nvidia ، با سخنرانی در مورد "دموکراتیزه سازی هوش مصنوعی" پیگیری خواهد کرد. اعلام RTX 3080 Ti / RTX 3070 Ti در پایان ماه مه ، امسال می تواند یک استثنا باشد. امیدوارم که این فیشر بود که RTX 3060 را در ماه فوریه در CES نشان داد ، فال خوب است.

  این ماه گذشته هر دو عکس و حتی لیست (گران) برای RTX 3080 Ti دیده شده است. تعداد زیادی از گزارش ها نشان می دهد که هم آن و هم RTX 3070 Ti در برهه ای از زمان می رسند. ما دقیقاً نمی دانیم چه زمانی اعتقاد زوتاک مبنی بر اینکه RTX 3090 Ti نیز در آینده سقوط خواهد کرد ، احتمال کمتری به نظر می رسد ، اما هرگز نمی توانید مطمئن باشید.

  در جای دیگری در Computex ، لیزا سو از AMD ، که اخیراً در مورد رشد شرکت خود صحبت کرده است ، سخنرانی اصلی در تاریخ 1 ژوئن.

خبرهای دیگر از سخت افزار