techbord.com آمپر تشنه برق می تواند منجر به کمبود PSU شود

به نظر می رسد ترس از این بیماری همه گیر منجر به کمبود بسیاری از برترین محصولات بازی در فصل تعطیلات - Ampere ، Big Navi ، PS5 ، Xbox Series X شود. اما ممکن است کسانی که یکی از کارت های Nvidia و احتمالاً AMD را مصرف می کنند ، با مشکل دیگری روبرو شوند: کمبود PSU که قیمت برخی از مدل ها را بالا برده و برخی دیگر را از انبار خارج کند.

در بررسی RTX 3080 ، شاهد هستیم که سیستم آزمایش را تا 523 وات افزایش می دهد ، بیش از هر کارت دیگری که آزمایش کرده ایم ، از جمله RX Vega 64 و GTX 1080 Ti. انویدیا برای هر دو RTX 3080 و RTX 3090 حداقل منبع تغذیه 750 وات را توصیه می کند ، اگرچه برای بعضی از سیستم ها به بزرگتر نیاز است. همه اینها بدان معناست که بسیاری از افرادی که قصد خرید یکی از کارت های beastly را دارند نیز به PSU جدیدی نیاز دارند.

ایسوس یک نمودار را از طریق توم سخت افزار توییت کرده است که PSU پیشنهادی را بر اساس ترکیب کارت گرافیک / CPU شما نشان می دهد. در بالاترین انتها ، یک RTX 3090 با AMD Threadripper یک واحد عظیم 1000 وات را درخواست می کند. کمترین میزان آمپر - RTX 3070 با Core i5 / Ryzen 5 یا Core i7 / Ryzen 7 - 650 وات است.

آمپر تشنه برق می تواند منجر به کمبود PSU شود
hardware/آمپر-تشنه-برق-می-تواند-منجر-به-کمبود-psu.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.