خبر

 • تک بورد - آخرین آمار مربوط به قابلیت اطمینان ذخیره سازی Backblaze ، نرخ خرابی درایو بوت SSD را به مخلوط اضافه می کند

  آخرین آمار مربوط به قابلیت اطمینان ذخیره سازی Backblaze ، نرخ خرابی درایو بوت SSD را به مخلوط اضافه می کند
  9 روز و 5 ساعت قبل

  علاوه بر گزارش های سه ماهه در مورد میزان خرابی HDD که توسط Backblaze منتشر شده است ، شرکت پشتیبان گیری و ذخیره سازی Cloud اکنون درایوهای بوت SSD را با شروع Q1 2021 به داده های خود اضافه کرده است. همانطور که Backblaze یادداشت می کند ، این درایوها نسبت به نسخه های HDD نسبتاً جدید هستند (کمتر روزهای رانندگی). با این حال ، حتی این داده های اولیه - برای آخرین سه ماهه - تفاوت محسوسی را بین نرخ خرابی سال

  Backblaze برای آخرین گزارش سه ماهه خود در مورد قابلیت اطمینان هارد دیسک ، چهار مدل را یادآوری کرده است که در سه ماه اول سال 2021 با خرابی صفر درایو برجسته بوده اند. از این میان 6 ترابایت Seagate و توشیبا \ دیسکهای 4 ترابایتی ، که میانگین سنی آنها تقریباً شش سال است با نرخ خرابی سالانه مادام العمر - آوریل 2013 تا مارس 2021 - با کمتر از 1 درصد.

  دو درایو دیگر موارد جدیدتری هستند که به این موارد اضافه می شوند آزمایش ، و شامل سری 16TB MG08 توشیبا است که میانگین سنی آنها کمی بیشتر از 4 ماه و درایوهای 16TB Ultrastar وسترن دیجیتال است که میانگین سنی آنها در 520 واحد فقط 0.4 ماه است.

  https://techbord.com آخرین اطلاعات مربوط به قابلیت اطمینان ذخیره سازی Backblaze نرخ خرابی درایو بوت SSD را به مخلوط اضافه می کند \

  بینش جالب دیگر این بار (و ادامه کار) افزودن داده های قابلیت اطمینان برای SSD ها است ، که Backblaze می گوید استفاده از آنها بیش از دو سال است ای این SSD ها بجای HDD های معمولی که برای ذخیره داده استفاده می شوند و اکثریت اکثریت 98 درصدی تعداد 175،443 کل درایو شرکت را تشکیل می دهند ، فقط برای راه اندازی سرورهای ذخیره سازی آن ، نگهداری پرونده های پرونده و سایر داده های تشخیصی استفاده می شوند.

  میزان خرابی این درایوها با گروه دیگری از HDD مقایسه شده است كه به گفته Backblaze به مرور زمان "همان كارها را در همان محیط \" انجام داده اند. یک عامل مهم در اینجا سن درایو است که می تواند داده ها را تا حدی به نفع SSD تغییر دهد و دلیلی بر این بود که Backblaze آنها را بر اساس مدلهای جداگانه تقسیم نکرد.

  \"

  \" هیچکدام به طور کلی ، تعداد روزهای درایو کافی است تا از نظر آماری مرتبط باشند. در مجموع ، تعداد روزهای درایو هنوز در سمت پایین است ، اما تفاوت آشکار AFR بین درایوهای بوت HDD و SSD چشم باز است. " با ادامه کار ، Backblaze می گوید که داده هایی را نشان می دهد که نرخ خرابی HDD در سالهای اولیه استفاده از آنها است و آنها را با یک SSD مقایسه می کند تا تصویر دقیق تری داشته باشد و همچنین یک کتابخانه SSD برای مزرعه ذخیره سازی خود ایجاد می کند.

  علاوه بر این ، Backblaze لیستی به روز شده از نرخ خرابی سالانه مادام العمر برای HDD ها را منتشر کرد ، با اشاره به اینکه ارقام AFR در طول زندگی در تمام درایوها همچنان کاهش می یابد ، با آخرین میانگین AFR 1.49 درصد کمترین مقدار ثبت شده است.

  https://techbord.com Backblaze \ آخرین آمار قابل اطمینان ذخیره سازی ، میزان خرابی درایو بوت SSD را به مخلوط اضافه می کند

  در مورد درایوهای با بهترین عملکرد (کمترین طول عمر AFR) گروه بندی شده بر اساس تولید کننده و اندازه ، Backblaze نتایج زیر را منتشر کرده است:

  https://techbord.com جدیدترین آمار قابل اطمینان ذخیره سازی Backblaze نرخ خرابی درایو بوت SSD را به مخلوط اضافه می کند

خبرهای دیگر از سخت افزار