techbord.com Google Workspace G Suite جدید است ، بسیاری از سرویس ها را ادغام می کند ، آرم های جدیدی دریافت می کند و موارد دیگر

یکی از تغییرات زیادی که توسط همه گیر ایجاد شده است ، تغییر قابل توجهی در نحوه تفکر ما درباره فرآیندهای کار و همچنین ارتباطات و همکاری با همکاران ، مشتریان و همکاران بوده است. در حالی که ما کارهای مشابه قبلی را انجام داده ایم - ایجاد اسناد ، جلسات ، ارسال ایمیل ، پیام رسانی و غیره - نحوه دستیابی به این وظایف تغییر کرده است.

به رسمیت شناختن این تغییر ، امروز Google برخی تغییرات قابل توجه جدید را در مجموعه بهره وری خود اعلام کرد - که قبلاً با نام G Suite شناخته می شد ، اما از این پس Google Workspace نامیده می شد.

علاوه بر مارک آشکار و تغییرات گرافیکی ، Workspace برنامه های اصلی G Suite را شامل می شود ، از جمله Gmail ، Docs ، Sheets ، اسلایدها ، Drive ، Calendar و Meet ، و ادغام محکم تری بین قطعات را فراهم می کند ، به ویژه در مورد همکاری. Google همچنین طیف وسیعی از گزینه های قیمت گذاری را برای شرکت های با اندازه های مختلف و برای رده های مختلف قابلیت و پشتیبانی در اختیار شما قرار می دهد.

از دیدگاه عملکرد ، یکی از تفاوت های اساسی در Workspace نقش گسترش یافته برای Gmail است.

از منظر عملکرد ، یکی از تفاوتهای اساسی در Workspace ، نقش گسترش یافته برای Gmail است. از داخل Gmail ، اکنون می توان کارهایی مانند ایجاد و اشتراک اسناد و همچنین پیوستن به جلسه یا شروع مستقیم تماس را انجام داد. مسلماً بعضی از این کارها فقط یک یا دو قدم دیگر در G Suite فاصله دارند ، اما یکی از اهداف اصلی Workspace این است که محیط کار شما را یکپارچه و هوشمندتر کند.

https://techbord.com Google Workspace G Suite جدید است ، بسیاری از سرویس ها را ادغام می کند ، آرم های جدید دریافت می کند و موارد دیگر

ما شرکتهایی مانند Citrix و VMWare یک محیط کار یکپارچه را برای برنامه ها و اسناد با محصولات مربوط به فضای کاری خود (در موارد مختلف ، یکپارچه سازی دسترسی به برنامه ها و خدمات از فروشندگان مختلف) فراهم می کنند ، بنابراین تعجب آور نیست که ببینیم Google در این راستا حرکت می کند همچنین. در نهایت ، آنچه بیشتر آنها می خواهند به دست آورند ، محیطی است که اساساً مستقل از هر سیستم عامل اساسی و در نهایت ، حتی برنامه های مستقل است.

هدف ساخت معادل واقعی یک فضای کاری خالی است که از طریق آن می توانید کار خود را انجام دهید - به هر شکلی که باشد. یکی از مزایای این روش امکان جابجایی راحت بین صفحه نمایش بزرگ و دستگاه های تلفن همراه بدون از دست دادن قابلیت آن است.

https://techbord.com Google Workspace G Suite جدید است ، بسیاری از سرویس ها را ادغام می کند ، آرم های جدید دریافت می کند و موارد دیگر

البته ، ما به این" سیستم عامل کمتر "و" نرسیده ایم " جهان بدون برنامه "هنوز هنوز وجود ندارد ، بنابراین در حال حاضر ، ایده این است که برنامه ها و خدمات مستقل کمی بیشتر شبیه" پلاگین ها "یا" برنامه های افزودنی "به یک بستر ارتباطی و همکاری اصلی باشند.

به عنوان مثال در Workspace ، می توانید محتوایی را پیوند دهید که بدون تغییر برنامه ها می توانید مشاهده و ویرایش کنید. همچنین می توانید افراد را (از طریق ذکر @) برچسب گذاری کرده و اقدامات و یا روشهای پیشنهادی برای برقراری ارتباط با آن شخص (یا گروه) را دریافت کنید. این یکی از مکانهایی است که هوش اضافی مبتنی بر هوش مصنوعی که Google در چند سال اخیر در مجموعه خود ایجاد کرده است ، بازی می کند. ایده این است که Workspace به شما کمک می کند تا روند ایجاد محتوای بهتر (مانند پیشنهادات نوشتاری) برای ایجاد و اشتراک گذاری آسان تر شود.

https://techbord.com Google Workspace G Suite جدید است ، بسیاری از سرویس ها را ادغام می کند ، آرم های جدیدی به دست می آورد و موارد دیگر

مانند اکثر سیستم عامل های کنفرانس ویدیویی ، Google نیز با افزودن مشکل قابلیت های جدیدی در Meet که آخرین نسخه آن با Workspace گنجانده شده است. برای مثال راه اندازی تماس های ویدئویی مبتنی بر تصویر از درون Gmail ، راهی سریع ، آسان و جدید برای برقراری ارتباط با همکاران و همکاران فراهم می کند. علاوه بر این ، Google برای ادغام بهتر آخرین پیشنهادات سخت افزاری مشترک خود مانند Chromecast ، Nest Hub Max و کیت اتاق جلسات سری یک ، موارد جدید و مهم دیگری را ایجاد کرده است. ایده در اینجا استفاده بهتر از تمام دارایی های فیزیکی است که در هر مکانی که قرار است در آن قرار داشته باشید - از صفحه نمایش گرفته تا بلندگو گرفته تا تخته های سفید تعاملی - با استفاده از روش هوشمندانه تر و بدون وقفه تری استفاده کنید.

< img src = "https://techbord.com/picsbody/2010/640-4.jpg " alt = "https://techbord.com Google Workspace G Suite جدید است ، بسیاری از سرویس ها را ادغام می کند ، آرم های جدید دریافت می کند و موارد دیگر ">

باز هم برخی از این قابلیت ها قبلاً در دسترس بوده است ، اما اغلب آنها برای عملکرد مناسب آنها به مقدار کافی پیکربندی نیاز دارند. هدف با Workspace این است که آنها مانند یک سیستم واحد واحد کار کنند. با توجه به این واقعیت احتمالی که همه ما قرار است در محیط های کاری ترکیبی کار کنیم که شامل برخی افراد در یک دفتر ، برخی از افراد از خانه کار می کند و برخی دیگر به طور بالقوه برای مدتی آینده سفر می کنند ، این قابلیت اهمیت بیشتری پیدا می کند.

یکی دیگر از موارد مهم ، اگرچه مسلماً هیجان انگیز نیست ، اما تلاش Google برای Workspace این است که سازمانها راحت تر بتوانند از برنامه Office 365 و M365 مایکروسافت استفاده کنند یا به راحتی زندگی کنند. به همین منظور ، Google همچنان به افزایش قابلیت همکاری با اسناد Office ادامه می دهد و اخیراً خدمات مهاجرت را برای سهولت روند انتقال راه اندازی کرده است. صحبت از سرویس ها ، گوگل همچنین سازمان خدمات حرفه ای خود را ارتقا می دهد و انتظار دارد که با توجه به فضای کاری بیشتر سازمان ها نقش بیشتری را ایفا کنند.

به همین دلایل است که گوگل طیف وسیع تری از قیمت گذاری را اعلام کرد / ردیف های عملکردی برای اندازه های مختلف کسب و کار. نسخه های سازمانی Workspace از 10 دلار در هر کاربر در هر ماه تا 30 دلار در هر کاربر در هر ماه متغیر است ، با گزینه های گران تر از جمله قابلیت های امنیتی و مدیریت اضافی. برای مشاغل کوچک (کمتر از 300 کاربر) ، قیمت ها از 6 دلار در هر کاربر در هر ماه تا 18 دلار در هر کاربر در هر ماه است ، در حالی که در سطوح بالاتر قیمت ، عملکردهای پیشرفته تری در ملاقات (مانند نظرسنجی های کاربر و رونویسی خودکار جلسه ها) و همچنین امنیت و توابع مدیریت نقطه پایانی.

مصرف کنندگان همچنان به نسخه های رایگان برنامه های اصلی Google به روز شده دسترسی خواهند داشت (به هر حال ، در حال حاضر G Suite توسط 2.6 میلیارد کاربر ماهانه استفاده می شود ، اما فقط حدود 6 میلیون در حال حاضر برای G Suite پرداخت می کنند). با این حال ، کاربران نسخه های رایگان به پشتیبانی فنی ، عملکردهای متمرکز بر کسب و کار و برخی از ویژگی های پیشرفته که مشتریان پولی فضای کاری به آنها دسترسی دارند ، دسترسی نخواهند داشت. با گذشت زمان ، برخی از این ویژگی های پیشرفته احتمالاً در نسخه های رایگان این برنامه ها نیز فرو می ریزند.

گرچه ممکن است همه گیری کاملاً تعریف نکرده باشد که معنای بهره وری و همکاری چیست ، اما مطمئناً بر ابزاری که تحت تأثیر آن است تأثیرگذار است. ما این وظایف را انجام می دهیم همانطور که یاد گرفتیم ، انعطاف پذیری برای کار در هر زمان و هر مکان در هر دستگاهی چیزی است که همه ما به آن نیاز داریم. ما در گذشته شنیده ایم که این ایده توسط بسیاری از فروشندگان دیگر در مورد آن صحبت شده است ، اما واقعیت این است که ، قبل از همه گیری ، بسیار مفهومی بیش از واقعی به نظر می رسید. با توجه به واقعیت جدید و مداوم ما ، خوب است که Google و پیشنهاد جدید Workspace آن را مشاهده کنید ، به نظر می رسد برخی از اقدامات مهم در جهت احیای کامل این مفهوم است.

باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC یک شرکت مشاوره فناوری است که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای ارائه می دهد. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

Google Workspace G Suite جدید است ، بسیاری از سرویس ها را ادغام می کند ، آرم های جدیدی دریافت می کند و موارد دیگر
google/google-workspace-g-suite-جدید-است-بسیاری-از-سرویس-ها-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com آیا کفش های کتانی RTX 3080 می پوشید؟
techbord.com گفته می شود انویدیا RTX 2060 و RTX 2060 Super را دوباره راه اندازی می کند
techbord.com Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker
techbord.com مدیاگران Skyrim ابزاری جدید برای یادگیری ماشین دارند که متن را به گفتار واقع بینانه NPC تبدیل می کند
techbord.com MediaTek کوالکام و سامسونگ را با پیشرفته ترین Dimensity 1200 SoC به کار می گیرد
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.