خبر

 • تک بورد - Google TV ممکن است در آینده نزدیک به تناسب اندام گسترش یابد، قابلیت های خانه هوشمند بهتری را ارائه دهد و موارد دیگر

  Google TV ممکن است در آینده نزدیک به تناسب اندام گسترش یابد، قابلیت های خانه هوشمند بهتری را ارائه دهد و موارد دیگر


  9 روز و 9 ساعت قبل

  Google Android TV در تلویزیون‌های هوشمند تولید شده توسط بسیاری از بزرگترین OEM‌های این صنعت مشخص می‌شود. با این حال، Google TV، رابط کاربری/راه‌انداز توسعه‌یافته توسط Google که در بالای سیستم‌عامل قرار دارد، چندان معروف نیست. گوگل قصد دارد در سال 2022 آن را بهبود بخشد و ویژگی‌های جدید را به همراه داشته باشد و برنامه‌های ارائه‌دهندگان محتوا را بهبود بخشد.

  راب کاروسو، مدیر مدیریت محصول، برخی از آنچه را که می‌توانیم از رابط کاربری Google TV در سال 2022 انتظار داشته باشیم، بیان کرد. در عوض تحقیقات Google.

  برخی از ویژگی‌های جدید می‌تواند مربوط به تناسب اندام باشد، که با خدمات تناسب اندام Google (Google Fit، Fitbit) و خدمات شخص ثالث یکپارچه‌سازی می‌شود. Caruso همچنین به ادغام بهبود یافته با کنترل‌های خانه هوشمند، مشابه ویژگی‌های جدید موجود در دستگاه‌های اندروید اشاره کرد. علاوه بر این، کاربران Google TV همچنین می‌توانند انتظار برنامه‌های ارتباطی بیشتری مانند زوم و کانال‌های تلویزیونی زنده رایگان بیشتری داشته باشند که به کاربران اجازه می‌دهد حتی اگر اشتراک فعالی با ارائه‌دهنده محتوا نداشته باشند، محتوا را تماشا کنند.

  علاوه بر این، با شرط‌بندی روی ویژگی‌های جدید، Google همچنین می‌خواهد برنامه‌های ارائه‌دهندگان محتوای موجود، از جمله Netflix را بهبود بخشد، که هنوز به کاربران اجازه نمی‌دهد فیلم‌ها و نمایش‌ها را به فهرست تماشای Google TV اضافه کنند. کاروسو قول داد که "همه چیز بهتر خواهد شد"، اما ما باید منتظر بمانیم و ببینیم اوضاع چگونه پیش می‌رود.


  تگ ها:

  google , ممکن , آینده , نزدیک , تناسب , اندام , گسترش , یابد , قابلیت , خانه , هوشمند , بهتری , ارائه , موارد , دیگر


  v 6
خبرهای دیگر از گوگل