techbord.com Google Photos در سال 2021 فضای ذخیره سازی رایگان و نامحدود خود را پایان می دهد

از تاریخ 1 ژوئن 2021 ، هر عکس و فیلم جدید بارگذاری شده به میزان 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان کاربر است که با هر حساب Google ارائه می شود (یا فضای ذخیره سازی اضافی که کاربر به عنوان عضو Google One خریداری کرده است). فضای ذخیره سازی حساب Google در Photos ، Gmail و Drive به اشتراک گذاشته شده است.

Google بیش از پنج سال پیش Google Photos را به عنوان مخزن نامحدود و رایگان برای عکس ها و فیلم های شما راه اندازی کرد و کاربران نهایی از این سرویس استفاده می کنند. امروز ، بیش از چهار تریلیون عکس در Google Photos ذخیره شده است ، کاربران هر هفته 28 میلیارد عکس و فیلم جدید باورنکردنی اضافه می کنند.

با توجه به استفاده زیاد و همگام شدن با تقاضای روزافزون ، هیچ خیر تعجب اگر بدانید که Google در سیاست ذخیره نامحدود با کیفیت بالا تغییراتی ایجاد کرده است.

نکته قابل توجه این واقعیت است که عکس ها و فیلم های بارگذاری شده با کیفیت بالا قبل از 1 ژوئن 2021 ، در تقسیم 15 گیگابایتی محسوب نمی شوند . تمام تصاویر و فیلم های بارگذاری شده در آن نقطه از محدودیت ذخیره سازی معاف خواهند بود.

و حتی در شش ماه که این تغییر اعمال می شود ، Google خاطرنشان می کند که تقریباً 80 درصد از کاربران Google Photos همچنان باید بتوانند با پرداخت 15 گیگابایت حافظه به ارزش سه سال حافظه اضافی ذخیره کنید.

Google همچنین تعهد خود را مبنی بر استفاده نکردن از اطلاعات مشتق شده از Google Photos برای اهداف تبلیغاتی تکرار کرد. / p>

Google Photos در سال 2021 فضای ذخیره سازی رایگان و نامحدود خود را پایان می دهد
google/google-photos-در-سال-2021-فضای-ذخیره-سازی-رایگان-و-نامحدود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
techbord.com گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.