خبر

 • تک بورد - Google Drive برای دسک تاپ ساده سازی همگام سازی پرونده برای کاربران تجاری و عادی است

  Google Drive برای دسک تاپ ساده سازی همگام سازی پرونده برای کاربران تجاری و عادی است
  5 روز و 17 ساعت قبل

  بالا رفتن از دیوار: Google می خواهد سردرگمی اطراف سرویس همگام سازی و ذخیره سازی فایل Drive خود را برطرف کند. اگرچه در حال حاضر فقط یک برنامه Google Drive در تلفن همراه وجود دارد ، دسک تاپ دارای Drive File Stream برای مشتریان Workspace / G Suite و پشتیبان گیری و Drive برای کاربران عادی است. هفته گذشته ، به دنبال به روزرسانی (نسخه 45.0) برای Drive File Stream ، Google این سرویس را به دسک تاپ به Goog

  پیشنهادات همگام سازی فایل Google تحت سرویس Drive خود ممکن است کمی پیچیده شود ، به خصوص اگر مشتری دائمی باشید که برای استفاده شخصی به پشتیبان گیری و همگام سازی اعتماد می کنید و سپس باید در هنگام کار Drive File Stream را مدیریت کنید. همچنین اگر سازمانی به طور همزمان از هر دو راه حل استفاده کند ، ممکن است کثیف شود.

  خوشبختانه ، این شرکت در تلاش است کارهای خود را با Drive برای دسک تاپ ، که برچسب گذاری جدیدی از Drive File Stream متمرکز بر شرکت است ، ساده کند. برای کاهش سردرگمی برای همه کاربران Google Drive در اطراف کدام برنامه برای استفاده در دسک تاپ. Google خاطرنشان می کند که مدیران این بخش و کاربران نهایی شغلی تحت تأثیر این تغییر قرار نخواهند گرفت و بتا را برای مشتری جدید یکپارچه راه اندازی کرده است که "بهترین و پرکاربردترین ویژگی" Drive File Stream و پشتیبان گیری و همگام سازی.

  https://techbord.com Google Drive برای دسک تاپ ساده سازی همگام سازی پرونده برای مشاغل و معمولی است کاربران

  در اواخر امسال ، Drive برای دسک تاپ به شما امکان پشتیبان گیری از رسانه در Google Photos ، همگام سازی پوشه محلی و دسترسی به چند حساب را می دهد. برای مشاهده لیست کاملی از ویژگی هایی که برای Drive برای دسک تاپ وارد سیستم می شوند ، اینجا را کلیک کنید.

  همچنین Google Drive برای دسک تاپ نیز بعداً امسال به عنوان جایگزینی برای پشتیبان گیری و همگام سازی ، در دسترس کاربران عادی رایانه قرار خواهد گرفت. در نتیجه ، آنها باید به صورت دستی به مشتری جدید متحد منتقل شوند زیرا Google پیشنهاد مصرف كنونی خود را بازنشسته می كند.

  این شركت می گوید قبل از پایان مهلت مقرر سه ماه قبل به مهلت اخطار به مدیران IT و كاربران نهایی اطلاع می دهد تا انتقال به درایو برای دسک تاپ. این اطلاعات جزئیات بیشتری را در مورد جدول زمانی مصرف کنندگان نزدیک به دسترس بودن به اشتراک می گذارد.

خبرهای دیگر از گوگل