خبر

 • تک بورد - Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند

  Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
  7 روز و 12 ساعت قبل

  گوگل صریحاً می گوید وقتی ظرف دو سال ردیابی کوکی ها را حذف کند ، دیگر یک سیستم ردیابی جایگزین ساخته نمی شود. این اصرار دارد که در آینده ، روی راه های بیشتر حفظ حریم خصوصی برای تبلیغ کنندگان برای ارائه تبلیغات مرتبط به کاربران متمرکز است. تبلیغات مبتنی بر FLoC و کنترل های کاربر اولین قدم ها در ایجاد تجربه مرور خصوصی تر است.

  Google روز چهارشنبه اعلام کرد فروش تبلیغات هدفمند را بر اساس سابقه مرور شما متوقف می کند. غول جستجو به اطلاعاتی که عمدتا از طریق کوکی های شخص ثالث جمع آوری شده است اعتماد کرده است تا تبلیغات مرتبط با سلیقه و علاقه آنها را در اختیار کاربران قرار دهد. با این حال ، این امر منجر به "فرسایش اعتماد" شده است که شرکت احساس می کند باید رسیدگی شود.

  "در حقیقت ، 72٪ از مردم احساس می کنند تقریباً تمام کارهایی که به صورت آنلاین انجام می دهند انجام می شود. دیوید تمکین ، مدیر مدیریت محصولات گوگل ، با استناد به مطالعه مرکز تحقیقات پیو ، گفت: توسط تبلیغ کنندگان ، شرکت های فناوری یا سایر شرکت ها ردیابی می شود و 81٪ می گویند که خطرات احتمالی آنها به دلیل جمع آوری داده ها بیشتر از مزایای آن است. "اگر تبلیغات دیجیتال برای رفع نگرانی های فزاینده مردم در مورد حریم خصوصی و نحوه استفاده از هویت شخصی آنها ایجاد نشود ، ما آینده وب آزاد و آزاد را به خطر می اندازیم."

  < img src = "https://techbord.com/picsbody/2103/2354-1.jpg " alt = "https://techbord.com Google قول می دهد فروش سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند ">

  در ژانویه ، گوگل اعلام کرد طرحی برای حذف ردیابی کوکی ها طی دو سال آینده. تمکین تأکید کرد که به محض منسوخ شدن کوکی های شخص ثالث ، آنها "شناسه های جایگزین" نمی سازند. این شرکت متوجه می شود که در ابتدا ، رقبا روش های سنتی ردیابی را ارائه می دهند. با این حال ، گوگل معتقد است که این مشکلات طولانی نخواهد شد تا نگرانی های فردی افزایش یابد و مقررات مربوط به حفظ حریم خصوصی در جهان همچنان ادامه یابد.

  Google قصد ندارد کنار بنشیند و این اتفاق را ببیند. در محصولات وب آینده از "API های حفظ حریم خصوصی" استفاده خواهد شد. "مصرف کنندگان و تبلیغ کنندگان می توانند از فناوری های جدیدتر متمرکز بر حریم خصوصی بهره مند شوند.

  " پیشرفت در جمع ، ناشناس ماندن ، پردازش روی دستگاه و سایر حریم خصوصی Temkin گفت: "فن آوری های ذخیره راه مشخصی برای جایگزینی شناسه های فردی است." به طور خلاصه ، FLoC کاربران را در گروه های بزرگی با علایق مشابه قرار می دهد و افراد را به طور گسترده ای در میان جمعیت پنهان می کند. تاکنون ، آزمایشات نرخ تبدیل 95 درصدی را در مقایسه با کوکی های شخص ثالث نشان داده اند. اگر علاقه مندید ، Google مقاله سفید خود را در GitHub منتشر کرد.

  آزمایش عمومی FLoC در اواخر این ماه با انتشار نسخه بعدی مرورگر Chrome آغاز می شود. ادغام Google Ads در سه ماهه دوم انجام می شود. در ماه آوریل ، Chrome "تکرار اول " خود را از کنترل های کاربر با موارد بیشتر در انتظار بازخورد کاربر نهایی و صنعت معرفی می کند.

  اعتبار تصویر: Stefano Garau

خبرهای دیگر از گوگل