خبر

 • تک بورد - Google رمزگذاری end-to-end را برای کاربران پیامهای Android ایجاد کرده است

  Google رمزگذاری end-to-end را برای کاربران پیامهای Android ایجاد کرده است
  9 روز و 2 ساعت قبل

  در سال 2019 ، Google شروع به ارائه نسل بعدی پیام کوتاه کرد: خدمات ارتباطی غنی. پیام رسانی RCS از ویژگی هایی مانند رسید خواندن ، پیام رسانی بی سیم از طریق Wi-Fi و همچنین چت های نامگذاری شده و امکان افزودن یا حذف افراد از مکالمات گروهی پشتیبانی می کند. اکنون ، پیاده سازی RCS گوگل آماده دریافت به روزرسانی ویژگی مهم دیگری است: رمزگذاری انتها به انتها.

  آزمایش کنندگان ماهها از این قابلیت لذت می برند ، اما Google تازه شروع به ارائه آن برای عموم مردم کرده است. خوب ، به یک معنا - شما باید از برنامه پیام های شرکت استفاده کنید تا بخشی از این قابلیت پخش شود.

  اگر از پیام ها استفاده نمی کنید اما مایل هستید ، می توانید محکم کاری کنید آن را از فروشگاه Google Play استفاده کنید. پس از انجام این کار ، باز کردن قفل رمزگذاری به پایان به دو مرحله دیگر نیاز دارد. ابتدا از منوی تنظیمات برنامه دیدن کنید (با ضربه زدن روی نماد سه نقطه در بالا سمت راست رابط واقع شده است) ، روی "ویژگی های گپ" ضربه بزنید و سپس ضامن "فعال کردن ویژگی های گپ " را روشن کنید.

  در مورد مرحله دو ، این ساده تر است: شما فقط باید صبر کنید. از آنجا که تکمیل کامل ویژگی های ارائه شده در Google از چند دقیقه تا چند روز ممکن است طول بکشد ، هیچ وقت نمی دانید که پیام های RCS شما رمزگذاری کامل به پایان را به دست می آورند. اگر روز فرا برسد ، شما می دانید: Google به یک نماد قفل دستی در بالای گپ های رمزگذاری شده سیلی می زند.

  علاوه بر این ، حتی وقتی به روزرسانی به دستگاه شما می رسد ، باید اطمینان حاصل کنید که افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنید از پیام رسانی RCS از طریق برنامه Messages نیز استفاده می کنند. اگر اینها نباشند ، رمزگذاری پایان به پایان فعال نمی شود. سرانجام ، گپ های گروهی به هیچ وجه از این ویژگی بهره مند نخواهند شد ، حتی اگر همه طرف های شرکت کننده به آن دسترسی داشته باشند.

  اعتبار مستند: Dennizn

خبرهای دیگر از گوگل