techbord.com Google به کاربران عادی این امکان را می دهد تا تصاویر نمای خیابان را با تلفن های هوشمند خود ثبت کنند

Google Maps ابداً به لطف ویژگی مفید "نمای خیابان " ابزاری فوق العاده مفید است. با این حال ، نمای خیابان با آنچه Google و شرکای آن توانسته اند ترسیم کنند محدود می شود - هنوز مکان های زیادی وجود دارد که شرکت هنوز نتوانسته است به آنها دسترسی پیدا کند. خوشبختانه ، کاربران عادی اکنون فقط با استفاده از تلفن های هوشمند خود می توانند در پروژه Street View مشارکت کنند.

به طور معمول ، برای انجام این کار به یک دوربین 360 درجه فانتزی نیاز دارید ، اما به لطف اعلامیه جدید مدیر محصولات Google Stafford Marquardt ، این الزامات برطرف شده است. اگر دستگاه Android با پشتیبانی از ARCore دارید ، می توانید برنامه Street View را که اخیراً به روز شده است بارگیری کنید و شروع به ضبط تصاویر سطح زمین برای کاربران همکار خود کنید تا از آنها استفاده کنند. "ممکن است کلمه درستی برای این ابزار نباشد. در حالی که در طی مسیری مشخص فضای پیش روی خود را ضبط می کنید ، ضبط های شما به جای فیلم زنده به یک سری "تصاویر متصل" تبدیل می شوند. این همان چیزی است که به سایر کاربران نمای خیابان امکان می دهد تا اطراف را کلیک کرده یا مسیر شما را به طور مجازی دنبال کنند.

نکته منفی ، از آنچه می توانیم بگوییم این است که در اینجا هیچ پشتیبانی از عکس 360 درجه وجود ندارد. این انتظار می رود ، زیرا تلفن های هوشمند مدرن هیچ راهی برای ضبط تصاویر 360 درجه هنگام حرکت ندارند ، اما این ممکن است برخی کاربران را ناامید کند.

مارکوارت می گوید "هر کسی" اکنون می تواند در نمای خیابان همکاری کند ، بنابراین اگر می خواهید شرکت کنید ، فقط برنامه Street View خود را در یک دستگاه Android سازگار باز کنید و شروع به ضبط کنید.

یک جیب کوچک وجود دارد - در حال حاضر ، این ویژگی جدید فقط برای افرادی که در تورنتو ، کانادا ، شهر نیویورک و آستین ، تگزاس زندگی می کنند قابل استفاده است. نیجریه ، اندونزی و کاستاریکا نیز شامل این موارد هستند ، اما مارکوارت مشخص نکرد که چه شهرها یا مناطقی در این کشورها پشتیبانی می شوند.

Google به کاربران عادی این امکان را می دهد تا تصاویر نمای خیابان را با تلفن های هوشمند خود ثبت کنند
google/google-به-کاربران-عادی-این-امکان-را-می-دهد-تا-تصاویر-نمای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.