techbord.com Google به زودی به شما اجازه می دهد از جمع آوری اطلاعات

اگر شما مانند بیشتر کاربران اینترنت باهوش هستید ، احتمالاً به تمایلات Google برای جمع آوری داده ها اهمیت نمی دهید. خوشبختانه ، به زودی می توانید جلوی برخی از آنها را بگیرید که بیشترین اهمیت را دارند: حساب های خصوصی Gmail شما. به زودی ، Google به کاربران اجازه می دهد تا "ویژگی های هوشمند" خود را که با استفاده از داده های شما ویژگی هایی مانند تایپ پیش بینی ، فیلتر خودکار ایمیل و غیره را ارائه می دهن

این یک تغییر بسیار قابل توجه است که می تواند تجربه Gmail کاربر نهایی را بسیار تغییر دهد. در صورت انصراف ، حتی دسته های اتوماتیک فوق العاده مفید این سرویس - مانند تبلیغات ، به روزرسانی ها ، مقدماتی و اجتماعی - غیرفعال می شوند.

سایر ویژگی ها مانند نوشتن هوشمند (پیشنهادهای متنی) ، خلاصه های ایمیل ، و ورودی های خودکار تقویم همچنین می توانند "تخریب" شوند یا کاملاً خاموش شوند. گفتن اینکه این معامله ارزشمند است یا نه دشوار است ، اما برای کسانی که حریم خصوصی خود را جدی می گیرند ، این کنترل دقیقاً همان چیزی است که آنها امیدوار بودند.

https://techbord.com Google به زودی به شما اجازه می دهد از جمع آوری اطلاعات \

انصراف دهید.

البته ، استفاده از داده های جمع آوری شده در مورد چگونگی استفاده شما از یک سرویس خاص فقط برای اینکه آن سرویس مجزا و منفرد بهتر عمل نکند ، واقعاً نحوه عملکرد Google نیست. این شرکت همچنین با داشتن هرگونه اطلاعاتی که در مورد شما درباره سایر محصولات و خدمات خود جمع آوری کرده است ، با هدف ارتقا with آنها نیز مشهور است.

\"

انصراف دهید خوشبختانه ، همچنین کنترل های جدیدی برای جلوگیری از وقوع آن وجود خواهد داشت. شما به زودی قادر خواهید بود "از نسخه های محدود سایر محصولات Google استفاده کنید \" ، که به طور موثری این استفاده از داده های میان سرویس را برای برنامه هایی مانند Google Chat و Meet خاموش می کند. البته برخی از ویژگی های متکی به داده مانند یادآوری صورتحساب خودکار را از دست خواهید داد.

این کنترل های جدید حریم خصوصی باید به زودی اجرا شود ، اما ما برای ورود آنها زمان مشخصی نداریم . با این حال ، انتظار داریم که در هفته های آینده آنها را ببینیم.

Google به زودی به شما اجازه می دهد از جمع آوری اطلاعات "ویژگی های هوشمند " جیمیل انصراف دهید
google/google-به-زودی-به-شما-اجازه-می-دهد-از-جمع-آوری-اطلاعات.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.