خبر

 • تک بورد - Google برای کمک به شما در تنظیم اسناد ، برنامه Stack scanner را راه اندازی می کند

  Google برای کمک به شما در تنظیم اسناد ، برنامه Stack scanner را راه اندازی می کند
  22 روز و 23 ساعت قبل

  تیم منطقه 120 Google برنامه جدید Stack scanning را برای دیجیتالی کردن صورت حساب ها ، رسیدها و سایر اسناد راه اندازی کرده است. این برنامه به جای اینکه فقط تمام اسناد خود را درون کشو یا قاب تصادفی بیندازید ، به شما امکان می دهد آنها را اسکن کنید ، مهمترین اطلاعات را برجسته کنید و آنها را در فضای ابری ذخیره کنید. به این ترتیب ، اگر بعداً به این اسناد نیاز داشته باشید ، می توانید آنها را به راحتی پیدا

  Google Stack توسط کریستوفر پندروگال و متیو کووان در کنار سایر اعضای تیم منطقه 120 ، دستگاه جوجه کشی داخلی Google برای برنامه های آزمایشی در حال توسعه است. علاوه بر استک ، کریستوفر و ماتیو همچنین روی DocAI کار کردند ، یک برنامه درجه شرکت که برای پردازش و طبقه بندی داده های استخراج شده از تعداد زیادی اسناد استفاده می شود.

  "ما متوجه شدیم که با استفاده از فناوری سازمانی DocAI در اسناد شخصی ، "ما می توانیم به افراد کمک کنیم تا سازماندهی شوند ،" "پندروگال گفت.

   https://techbord.com Google Stack scanner را راه اندازی می کند برنامه برای کمک به شما در سازماندهی اسناد خود

  کار با Stack ساده است. از یک سند عکس بگیرید و برنامه آن را به صورت PDF اسکن کرده ، نام آن را می گذارد و آن را در یک "پشته" قرار می دهد. برنامه اطلاعات مربوطه را از جمله تاریخ سررسید ، شماره حساب و مبلغ سررسید شناسایی می کند ، و سپس آن را در یک تب نمایش دهید. کاربران می توانند با جستجوی اصطلاحات در کل متن ، به دنبال یک سند باشند.

خبرهای دیگر از گوگل