خبر

 • تک بورد - Google اکنون به شما امکان می دهد 15 دقیقه آخر تاریخچه مرور خود را فوراً حذف کنید

  Google اکنون به شما امکان می دهد 15 دقیقه آخر تاریخچه مرور خود را فوراً حذف کنید
  12 روز و 15 ساعت قبل

  خبر خوب برای آن دسته از افرادی که به هر دلیلی به یک روش سریع و آسان برای حذف فعالیت مرور اخیر خود در دستگاه های تلفن همراه نیاز دارند: ویژگی حریم خصوصی قبلاً اعلام شده Google که 15 دقیقه آخر تاریخچه جستجو در تلفن همراه را پاک می کند ، اکنون در حال پخش است.

  در Google I / O 2021 بود که شرکت گزینه "حذف سریع" را در کنار چندین ابزار دیگر متمرکز بر ایمنی و حفظ حریم خصوصی اعلام کرد. این شرکت اظهار داشت که این یکی از ویژگیهای مورد تقاضای کاربران است.

  این ابزار در حال حاضر فقط در برنامه iOS Google در دسترس است اما طبق گفته شرکت "اواخر امسال" به Android وارد خواهد شد.

  https://techbord.com Google اکنون به شما امکان می دهد 15 دقیقه گذشته سابقه مرور خود را فوراً حذف کنید

  استفاده از حذف سریع مستلزم ورود به سیستم جستجو با حساب Google است. کاربران می توانند با ضربه زدن روی نماد آواتار به این گزینه دسترسی پیدا کنند و به تنظیمات دسترسی پیدا کنند و سپس "حذف 15 دقیقه گذشته "

  کسانی که در دسک تاپ هستند می توانند فعالیت وب و برنامه خود را به طور خودکار (از طریق کنترل فعالیت) هر سه ، هجده یا سی و شش ماه ، علاوه بر حذف تمام سابقه به صورت دستی یا حذف هر ورودی به صورت یک به یک.

  Google اصرار دارد که فقط سابقه جستجوی کاربران را به صورت روش "شخصی سازی" تجربه هنگام فعال کردن تنظیم "فعالیت وب و برنامه".

  قبلاً حذف سابقه جستجوی Google در تلفن همراه برای برخی از کاربران به همین سادگی نبود ، بنابراین کل فرآیند خیلی سریعتر و آسانتر تغییر خوشامدگویی است ، خصوصاً برای هر کسی که محتوایی را مرور می کند که ترجیح می دهد دیگران از آن اطلاع نداشته باشند.

  اعتبار مستند: Natee Meepian

خبرهای دیگر از گوگل