خبر

 • تک بورد - Google از Tensor 'SoC برای یادگیری ماشین روی دستگاه در Pixel 6 رونمایی می کند

  Google از Tensor 'SoC برای یادگیری ماشین روی دستگاه در Pixel 6 رونمایی می کند
  20 روز و 13 ساعت قبل

  وقتی گوگل امروز از گوشی های جدید خود Pixel 6 رونمایی کرد ، مقدار زیادی از ارائه خود را صرف صحبت در مورد تراشه Tensor گوگل کرد. این شرکت اشاره می کند که چگونه سیستم جدید روی تراشه (SoC) از یادگیری ماشینی برای افزایش بسیاری از ویژگی های تلفن استفاده می کند.

  هر دو گوشی Pixel 6 دارای پردازنده جدید Tensor Google خواهند بود. SoC در هسته مدل یادگیری ماشینی Google قرار دارد و ویژگی هایی مانند Google Assistant ، Google Translate ، Photos و حتی تماس های معمولی تلفن را تقویت می کند.

  هنگام ارسال پیامک در Pixel 6 ، Tensor می تواند سخنرانی کند تشخیص دقیق تر Google نشان می دهد که چگونه می تواند کارهایی مانند وارد کردن کلمات در رونویسی را انجام دهد ، هنگامی که می خواهید آنچه را که گفته اید اصلاح کنید ، نامهای گفتاری را با نامهای موجود در لیست مخاطبین خود مطابقت دهید و علائم نقطه گذاری را خودکار کنید. به جای تصحیح بر اساس مجاورت کلید ، تشخیص گفتار در Pixel 6 بر اساس آوایی اصلاحاتی را ایجاد می کند.

  https://techbord.com Google از \ 'Tensor \' SoC برای یادگیری ماشین روی دستگاه در Pixel 6

  Pixel 6 و Tensor همچنین یک ویژگی " ترجمه زنده "را برای Google Translate معرفی می کند ، که می تواند مکالمات بین افرادی را که به زبان های مختلف در زمان واقعی صحبت می کنند ، ترجمه کند. این می تواند این کار را مستقیماً در برنامه های چت مانند Message و WhatsApp انجام دهد. همچنین می تواند تشخیص و ترجمه گفتار را در فیلم ها اعمال کند.

  در این ارائه همچنین نحوه کمک Tensor به Pixel 6 برای ایجاد تغییرات آسان در عکس ها توضیح داده شد. ویژگی پاک کن جادویی Google می تواند آنچه را که گوگل "حواس پرتی" می نامد ، مانند افراد و اشیاء اضافی از عکس ها پاک کند. کاربران می توانند به آسانی تصاویر را بر روی Pixel 6 ویرایش کنند تا حذف ، تغییر و یا ایجاد تاری حرکت در عکس ها را حذف کنند تا کاربران بتوانند حس حرکتی را که منتقل می کنند کنترل کنند. همچنین می تواند متن را در عکس ها بخواند و ترجمه کند.

  به گفته Google ، تلفن های Pixel 6 همچنین تماس با مشاغل را آسان تر می کند. برنامه تلفن Google زمان های انتظار پیش بینی شده را در زمان های مختلف روز نشان می دهد که با شرکتی تماس می گیرید که شما را در حالت تعلیق قرار می دهد. علاوه بر این ، هنگام دسترسی به یک سرویس پاسخگویی خودکار ، تشخیص گفتار Pixel 6 می تواند انتخاب های روی صفحه را رونویسی کند. این تماس گیرندگان می توانند به جای فشار دادن کلید شماره ای ، روی اعلان های نمایش داده شده ضربه بزنند.

خبرهای دیگر از گوگل