techbord.com Google از توسعه دهندگان برنامه خواستار استفاده از سیستم صورتحساب آن در سال آینده هستند

یک سیب زمینی داغ: اپل بیش از 30 درصد کاهش خریدهای درون برنامه ای ، مورد توجه بسیاری از توسعه دهندگان قرار گرفته است ، چیزی که منجر به نبرد قانونی فعلی با Epic Games شد. اکنون ، این شرایط باعث شده است که گوگل در مورد کسانی که مالیات فروشگاه خود را دور می زنند ، سخت گیری کند.

Google می گوید که همیشه از توسعه دهندگانی که برنامه های خود را در Play Store توزیع می کنند ، در صورت ارائه خریدهای درون برنامه ای و پرداخت 30 درصد هزینه از پرداخت ها ، از سیستم صورتحساب آن استفاده می کنند. اما برخی از توسعه دهندگان ، از جمله Netflix و Spotify ، مشتریان را وادار می کنند که مستقیماً با استفاده از کارت اعتباری پرداخت کنند ، بنابراین از پرداخت مالیات Google جلوگیری می کنند.

گوگل می گوید کمتر از 3 درصد از برنامه های فروشگاه خود خریدهای درون برنامه ای را ارائه می دهند 12 ماه گذشته و 97 درصد آنها از صورتحساب Google Play استفاده می کنند. این غول فناوری برای اجرای سیستم صورتحساب خود تا 20 ژانویه 2021 به برنامه های جدید فرصت می دهد ، در حالی که برنامه های موجود تا 30 سپتامبر 2021 باید این قانون را رعایت کنند.

بر خلاف اپل ، گوگل با پرداخت درون برنامه ای خود سست است قوانین ، اما هنگامی که Epic سیستم پرداخت مستقیم را به Fortnite Mobile اضافه کرد ، تغییر کرد و در نتیجه عنوان Battle Royale از فروشگاه Play بوت شد.

Google از Fortnite به عنوان نمونه باز بودن اندروید نام برد - بازی را هنوز می توان از فروشگاه Epic یا فروشگاه های برنامه های دیگر مانند فروشگاه Galaxy App سامسونگ بارگیری کرد. انتشار نسخه آندروید 12 در سال آینده ، استفاده از فروشگاه های برنامه دیگر بدون به خطر انداختن امنیت دستگاه آنها را برای مردم آسان تر خواهد کرد.

"ما فقط درصورتی که توسعه دهنده از کاربران بخواهد برنامه خود را بارگیری کنند یا فروش خود را انجام دهند ، هزینه خدمات را دریافت می کنیم. موارد دیجیتال برنامه ، و ما فکر می کنیم که این منصفانه است. "، سامر سامات ، معاون رئیس مدیریت محصول در Google نوشت. "این روش نه تنها به ما امکان سرمایه گذاری مجدد به طور مداوم در سیستم عامل را می دهد ، بلکه این مدل تجاری موفقیت ما را مستقیماً با موفقیت توسعه دهندگان هماهنگ می کند."

هفته گذشته تشکیل ائتلاف برای انصاف برنامه ها ، گروهی از توسعه دهندگان که شامل Spotify و Epic هستند و برای حذف هزینه های 30 درصدی فروشگاه های برنامه در حال مبارزه هستند. صفحه آن بیشتر متوجه اپل است ، اما بدون تردید گوگل آن را بدون شک زیر نظر قرار می دهد.

Google از توسعه دهندگان برنامه خواستار استفاده از سیستم صورتحساب آن در سال آینده هستند
google/google-از-توسعه-دهندگان-برنامه-خواستار-استفاده-از-سیستم.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com واتس اپ تماس صوتی و تصویری یک به یک را به برنامه دسک تاپ خود اضافه می کند
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.