techbord.com DOJ Chrome را به دلیل احتمال نقض ضد انحصاری Google هدف قرار داده است

چرا مهم است: وزارت دادگستری در صدد تشکیل دادخواست های ضد انحصاری علیه Google است. انتظار می رود غول جستجو از سلطه خود در بازار برای تعیین تغییرات قابل توجهی که عواقب گسترده ای دارند استفاده کند.

قانونگذاران در تلاشند گوگل را مجبور به فروش برخی از خواص آنلاین خود کنند. مشاغل اصلی آن شامل تبلیغات و فناوری های مرتبط ، موتور جستجوی Google و بستر رسانه های اجتماعی YouTube است.

این شرکت 251 سبد محصولات دارد. این شامل Gmail ، Chrome ، Maps ، فروشگاه Google Play و Android است. دسترسی آن از طریق این بخشها در حال حاضر از مرز 2 میلیارد کاربر فراتر رفته است. تسلط آن بر چندین صنعت مهم ، به ویژه بازار تبلیغات ، یکی از دلایل اصلی نگرانی قانونگذاران است.

بر اساس آخرین گزارش ، وزارت دادگستری در حال بررسی این مسئله است که کدام یک از دارایی های Google را تجزیه می کند. به گفته خودیها ، Chrome یکی از محصولاتی است که مورد هدف قرار گرفته است.

اعتقاد بر این است که این مرورگر در چگونگی جمع آوری داده های کاربر توسط شرکت و تأثیر بر صنعت جستجو مهم است.

در سال 2008 رونمایی شد ، Chrome در حال حاضر بر بازار مرورگرهای ایالات متحده تسلط دارد. طبق سهم Net Market ، این شرکت دارای 69.19 درصد اولویت برتر است. تعداد زیادی از رقبای گوگل این شرکت را متهم کردند که از مرورگر خود برای ردیابی عادات جستجوی کاربران و استفاده از آن در تجارت تبلیغاتی خود استفاده کرده است.

گوگل سعی کرده است با اعلام اینکه عملکرد کوکی شخص ثالث را غیرفعال خواهد کرد ، افراد بدبین را بزرگ کند. طی چند سال آینده در مرورگر Chrome خود قرار دارد. این به منظور افزایش حریم خصوصی کاربر است. کوکی ها کاربران را در سرتاسر وب سایت ها ردیابی می کنند و در اثربخشی تبلیغات مهم هستند زیرا بر اساس الگوهای مرور به کاربران کمک می کنند تا با تبلیغات مناسب کاربران را هدف قرار دهند.

https://techbord.com DOJ Chrome را به دلیل احتمالی تخلفات ضد انحصاری Google هدف قرار می دهد در ماه سپتامبر ، معاون رئیس جمهور Google ، سیسی هسیائو ضمن تأکید بر اینکه این شرکت در یک فضای رقابتی فعالیت می کند ، از مدل تجاری این شرکت دفاع کرد.

خرید DoubleClick 3.1 میلیارد دلاری گوگل در سال 2007 به طور قابل توجهی بخش تبلیغاتی خود را به یک نیروگاه تبلیغاتی عالی تبدیل کرد. از نظر چشم انداز ، این شرکت در سال 2019 به درآمد 134.8 میلیارد دلاری دست یافت ، که تقریباً دو برابر آنچه فیس بوک در همان مدت زمان توانسته بود درآمد کسب کند.

بررسی فعلی درباره این است که آیا گوگل به طور ناعادلانه ای از رقبای کمرنگ تر و رقیب خود استفاده نمی کند. ، ناشران و تبلیغ کنندگان با ارائه خدمات خود.

وزارت دادگستری هنوز به گزارش های دادخواست پاسخ نداده است. گوگل نیز هنوز در این باره توضیحی نداده است. در ماه سپتامبر ، سیسی هسیائو ، معاون رئیس Google ضمن تأکید بر اینکه این شرکت در یک فضای رقابتی فعالیت می کند ، از مدل تجاری خود دفاع کرد.

"ما با بسیاری از شرکت های دیگر در این فضا رقابت می کنیم ، از جمله نام های خانوادگی مانند Adobe ، Amazon ، AT&T ، Comcast ، Facebook ، Oracle و Verizon. فقط در چند سال گذشته ، بسیاری از این شرکتها سیستم عامل های جدید تبلیغات را خریداری یا معرفی کرده اند ، که هر کدام مزیت منحصر به فرد خود را به همراه آورده اند. " بیش از بخش سرور آگهی در سال 2019.

تنظیم کنندگان در فرانسه ، استرالیا ، انگلیس و آلمان در حال بررسی موارد نقض مربوطه هستند.

اعتبار تصویر: JHVEPhoto

DOJ Chrome را به دلیل احتمال نقض ضد انحصاری Google هدف قرار داده است
google/doj-chrome-را-به-دلیل-احتمال-نقض-ضد-انحصاری-google-هدف.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com AMD در رویداد 3 مارس از کارت بعدی Radeon RX 6000 رونمایی خواهد کرد
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.