خبر

 • تک بورد - Alphabet پروژه Loon ، بالون اینترنتی خود را تعطیل می کند

  Alphabet پروژه Loon ، بالون اینترنتی خود را تعطیل می کند
  4 روز و 11 ساعت قبل

  Loon ، شرکت تابعه Alphabet که وظیفه آن دسترسی به اینترنت به دورافتاده ترین نقاط جهان است ، در حال خاموش شدن است. این پروژه از ابتدای کار مخاطره آمیز بود و در نهایت ، تیم قادر به کشف چگونگی ایجاد یک پروژه تجاری مناسب نبود.

  پروژه Loon ، همانطور که در ابتدا نامیده می شد ، به عنوان یک پروژه تحقیق و توسعه تحت Google X در سال 2011 آغاز شد. با استفاده از آن ، گوگل و شرکت مادر Alphabet از بالون های با ارتفاع بالا برای ایجاد شبکه های بی سیم موقت برای ایجاد مناطق دور افتاده با اینترنت استفاده کردند دسترسی.

  در سال 2018 ، این پروژه به عنوان یک شرکت جداگانه به نام Loon LLC از کار افتاد. سخت ترین مشکل در اتصال - آخرین میلیارد کاربر. " Loon با یک سری از "اولین" ها مقابله کرد و بسیاری از مشکلات را حل کرد ، با وجود یافتن شرکای زیادی در این راه ، آنها هنوز راهی برای پایین آوردن هزینه ها به سطحی که در طولانی مدت پایدار باشد پیدا نکردند.

  < p> https://techbord.com الفبا Loon ، پروژه بالون اینترنتی خود را خاموش می کند

  Astro Teller ، رئیس X ، گفت که گروه کوچکی از تیم Loon دور هم جمع می شوند تا اطمینان حاصل کنند که پروژه به نرمی و ایمن از بین می رود. بیشتر کارمندان دیگر در حال جابجایی خواهند بود و نقش های جایگزینی را در X ، Alphabet ، Google و جاهای دیگر پیدا می کنند.

  با هر شانس ، سایر مبتکران می توانند از فناوری Loon برای استفاده بیشتر استفاده کنند. شکاف دیجیتال در سراسر جهان.

خبرهای دیگر از گوگل