خبر

 • تک بورد - یادآوری: فضای ذخیره سازی نامحدود رایگان Google Photos در تاریخ 1 ژوئن به پایان می رسد

  یادآوری: فضای ذخیره سازی نامحدود رایگان Google Photos در تاریخ 1 ژوئن به پایان می رسد
  5 روز و 18 ساعت قبل

  اواخر سال گذشته Google اعلام کرد که در انتظار تغییر در سیاست ذخیره نامحدود کیفیت عکس Google Photos خود است. با یک بررسی سریع از تقویم مشخص می شود که سیاست جدید فقط در طی چند هفته اجرا می شود ، بنابراین ما می خواهیم همه مواردی را که به شما منتقل می کند یادآوری کنیم.

  از اول ژوئن ، هر عکس و فیلم جدید بارگذاری شده در سرویس اشتراک و ذخیره سازی Google در برابر ظرفیت 15 گیگابایتی رایگان موجود در هر حساب Google حساب می شود (یا فضای ذخیره سازی اضافی که ممکن است به عنوان خرید کرده باشید) عضو Google One). به طور قابل توجهی ، فضای ذخیره سازی حساب Google در Photos ، Drive و Gmail به اشتراک گذاشته شده است ، بنابراین می خواهید هنگام تقسیم فضا این موضوع را به خاطر بسپارید.

  تغییرات تا 1 ژوئن اعمال نمی شوند ، به این معنی که شما تا آن زمان فرصت داشتید به تعداد دلخواه عکس و فیلم بارگذاری کنید.

  همچنین قابل تأیید است که کاربران دارای تلفن هوشمند Pixel از این استثنا مستثنی هستند.

  این نادیده گرفتن من است که به خطرات مرتبط با هر راه حل ذخیره سازی ابر نیز اشاره نکنم. در حالی که اکثر شرکت ها اقدامات احتیاطی متعددی را برای جلوگیری از از دست رفتن اطلاعات انجام می دهند ، اتفاقات ناگواری رخ می دهد. به زبان ساده ، هیچ کس بیش از شما به خاطرات شما اهمیت نمی دهد. اگر عکس ها و فیلم هایی که در فضای ذخیره سازی ابری بارگذاری می کنید برای شما بی ارزش است ، من توصیه می کنم به دنبال یک استراتژی محلی برای تهیه نسخه پشتیبان باشید.

  اعتبار تصویر jakkapan

خبرهای دیگر از گوگل